Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeministri +Berisha

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.486Z

Kryeministri Berisha takohet Kryeministrin eÇekisë Paroubek

Kryeministri Sali Berisha është pritur, të hënën paradite, nga Kryeministri iÇekisë, Jiri Paroubeck. Kryeministri çek i ka uruar mirëseardhjen Kryeministrit Berisha, duke shprehur kënaqësinë e tij për këtë vizitë. Ai ka deklaruar seÇekia është pro zgjerimit të Bashkimit Europian

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.954Z

Kryeministri Berisha mbledh sot qeverinë

Kryeministri Berisha, një ditë pasi dha dorëheqjen nga çdo funksion drejtues në Partinë Demokratike do të shfaqet sot para mediave në mbledhjen e qeverisë.  Sipas një njoftimi të zyrës për mediat në kryeministri mbledhja e Këshillit të Ministrave do të zhvillohet në orën 11.00. B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.364Z

Kryeministri Berisha takim me Presidentin Obama

Kryeministri Sali Berisha mori pjesë në pritjen e dhënë nga Presidenti amerikan Barack Obama për të gjithë krerët e shteteve dhe të qeverive, të cilët marrin pjesë në sesionin e 64-t të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së.Gjatë kësaj pritje, Kryeministri Berisha pati rastin të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.362Z

Kryeministri Berisha takohet me Presidentin Obama

Kryeministri Sali Berisha mori pjesë në pritjen e dhënë nga Presidenti amerikan Barack Obama për të gjithë krerët e shteteve dhe të qeverive, të cilët marrin pjesë në sesionin e 64-t të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së.Gjatë kësaj pritje, Kryeministri Berisha pati rastin të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.732Z

Kryeministri Berisha feston me fëmijët

Kryeministri Berisha dhe bashkshortja e tij kan shprndare dhurata pr fmijt e minatorve t aksidentuar n pun, policve t rn n detyr, jetim, rom e egjiptian si dhe pr fmijt e talentuar e me rezultate t larta n msime. Nn kujdesin e tyre, u organizua n ambientet e Kryeministris nj mbrmje festive. N salln

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.542Z

Kryeministri Berisha viziton Prizrenin

Vizitën e tij treditore në Kosovë, kryeministri Berisha e përfundoi në qytetin e Prizrenit. Kryeministri u takua në Këshillin Komunal të Prizrenit, me përfaqësues të pushtetit vendor, të partive politike dhe të komuniteteve të ndryshme. Kryeministri Berisha vizitoi gjithashtu,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.684Z

Kryeministri Berisha viziton Murin Kinez

Kryeministri Sali Berisha vizitoi sot murin e madh kinez në Badaling, pjesa me strategjike e murit mijëravjeçar, të ndërtuar për të mbrojtur Kinën nga sulmet e jashtme.  Zyra e shtypit pranë Kryeministrisë, bëri të ditur se Kryeministri Berisha, në vijim të vizitës së ti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama