Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeministri +Berisha

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.270Z

Kryeministri Berisha pret Kryetarin e Partisë Demokratike Shqiptare në Maqedoni, zotin Menduh Thaçi  

Kryeministri Berisha priti dje në një takim Kryetarin e Partisë Demokratike Shqiptare në Maqedoni, zotin Menduh Thaçi. Kryeministri Berisha dhe zoti Thaçi patën një diskutim mbi zhvillimet në Maqedoni dhe Shqipëri. Kryeministri Berisha dhe zo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.321Z

Berisha kundër bashkimit Shqipëri-Kosovë. Aleanca Kuq e Zi: Këtë nuk e vendos kryeministri

Share Gjatë takimit që ka zhvilluar me disa studentë kosovarë gjatë ditës së sotme, kryeministri Berisha ka folur edhe mbi mundësinë e bashkimit Shqipëri-Kosovës. Ai është shprehur kundër këtij bashkimi, duke thënë se Shqipëria dhe Kosova do të bashkohen n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.741Z

Tërhiqet Kryeministri Berisha,përgjysmon taksën e makinave

Të tjera rreth shkrimit Si do të ndryshojë taksa vjetore Çfarë duhet të dini për taksën vietore të makinave TIRANE - Qeveria shqiptare merr mbrapsht edhe një “reformë” tjetër, atë të taksës vjetore të automjeteve, të cilën, dy vjet e gjysmë më parë, e so

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.053Z

Ish kryeministri Berisha interviste ekskluzive per Agjencine e Lajmeve NOAal

Transmetuar me 23012014 - 1620 PUBLICITET Intervista e zbardhur dhe video e plote transmetohet te premten 24 janar ne edicionin e ores 1000 Mund ti ndiqni direkt tek wwwnoaal ne kanalin zyrtar ne YouTubecomnoanews Twittercomnoanews Fa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.542Z

Kryeministri Berisha viziton kishën e Fushë Kosovës dhe premton fonde për restaurimin e saj

Kryeministri Sali Berisha, i shoqëruar nga kryetari i Komunës së Fushë Kosovës, zoti Skënder Zogaj, vizitoi Kishën ortodokse të Shën Nikollës në këtë komunë, e cila u dëmtua në trazirat e marsit 2004. Ai u prit nga prifti i kishës, Dragisha Jeremiç. Kryeministri Berisha i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.596Z

Kryeministri Berisha takon Kryetarin e Komunës së Çairit të Shkupit zotin Izet Mexhiti  

-Duhet të bëjmë gjithçka nën moton e Bashkimit Kombëtar drejt Evropës pasi nuk ka moto më frymëzuese për ne shqiptarët në çdo aspekt.  Shqiptarët duhet të ndihen të bashkuar e të bëjnë shumë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.572Z

Kryeministri Berisha takon delegacionin e Asamblesë Parlamentare të OSBE-së  

Kryeministri Sali Berisha takoi sot delegacionin e Asamblesë Parlamentare të OSBE-së, të kryesuar nga Zëvendëspresidenti i saj, z. Wolfgang Grossruck. Z. Grossruck, i cili është emëruar nga Kryetarja në Detyrë e OSBE-së, Ministrja e Jashtme greke Dora Bakojanis, si Koordinator i Posa&cce

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama