Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeministri +Berisha

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.351Z

KRYEMINISTRI BERISHA LAKURIQ

"Fabrika e çmontimit të municioneve në Gërdec nuk ishte një bazë ushtarake". Kryeministri Berisha është kujdesur ta theksojë disa herë një gjë të tillë, qysh në fillim të intervistës së tij në emisionin "Hard Talk" të BBC. Si shpjegohet që ju nuk kishit asnjë ide për Gërdecin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.855Z

Kryeministri Berisha, vizitë në Kroaci

Kryeministri Sali Berisha ndodhet në Kroaci në një vizitë dy ditore, i ftuar nga homologu i tij kroat, Ivo Sanader. Berisha është i shoqëruar në këtë vizitë nga ministri i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjetikës, Genc Ruli. Kryeministri Berisha do të pritet nga homologu i tij Sanader, me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.331Z

Kryeministri Berisha niset drejt Katarit

Kryeministri Berisha u nis dje për një vizitë zyrtare dyditore në Katar, me ftesë të Kryeministrit të Katarit Sheikh Hamad bin Jassem bin Jabr Al Thani. Në këtë qëndrim, Kryeministri shoqërohet nga ministri i Financave, Ridvan Bode. Gjatë takimeve në Katar, Kryeministri Berisha do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.590Z

Kryeministri Berisha, vizite metalurgut

TIRANE - Kryeministri Sali Berisha vizitoi dje ne repartin e djegieve ne Spitalin Ushtarak te Tiranes, metalurgun Veli Jahja. Punetori i plagosur rende ne shperthimin e ndodhur dy dite me pare, ne Uzinen e Shkrirjes se Celiqeve ne Elbasan, eshte duke u trajtuar ne kete spital. Kryeministri u interes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.480Z

'> Kryeministri Berisha sëmurë

Konfirmohet zyrtarisht arsyeja e mungesës se kryeministrit Berisha ditët e fundit ne publik. Sipas zëdhënëses se re te kreut te qeverise, Erla Mehilli, Berisha prej dy ditësh vuan nga një gjendje gripale me çrregullime digjestive. Ne këtë njoftim zyrtar, behet i ditur fakti se, gjendja sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.245Z

Kryeministri Berisha viziton Kosovën

Kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, viziton sot Kosovën. Në rrugët e Prishtinës shihen billborde dhe fotografi të kryeministrit Berisha, me mbishkrimin "Mirëserdhe Sali Berisha". Gjatë vizitës së tij, kreu i qeverisë shqiptare do të pritet nga liderët institucional të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.174Z

Kryeministri Berisha takon presidentin Sejdiu

Kryeministri Berisha ka pritur sot në një takim Presidentin e Kosovës, Fatmir Sejdiu. Në fjalën e tij Kryeninistri Berisha u shpreh se ndjek me kënaqësi ecurinë e mirë të Kosovës, duke vlerësuar se pavarësia ka prodhuar paqe dhe stabilitet. Kryeministri Berisha dhe Presidenti Sejdiu shk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama