Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeministri +Berisha

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.855Z

Kryeministri Berisha, vizitë në Kroaci

Kryeministri Sali Berisha ndodhet në Kroaci në një vizitë dy ditore, i ftuar nga homologu i tij kroat, Ivo Sanader. Berisha është i shoqëruar në këtë vizitë nga ministri i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjetikës, Genc Ruli. Kryeministri Berisha do të pritet nga homologu i tij Sanader, me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.331Z

Kryeministri Berisha niset drejt Katarit

Kryeministri Berisha u nis dje për një vizitë zyrtare dyditore në Katar, me ftesë të Kryeministrit të Katarit Sheikh Hamad bin Jassem bin Jabr Al Thani. Në këtë qëndrim, Kryeministri shoqërohet nga ministri i Financave, Ridvan Bode. Gjatë takimeve në Katar, Kryeministri Berisha do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.590Z

Kryeministri Berisha, vizite metalurgut

TIRANE - Kryeministri Sali Berisha vizitoi dje ne repartin e djegieve ne Spitalin Ushtarak te Tiranes, metalurgun Veli Jahja. Punetori i plagosur rende ne shperthimin e ndodhur dy dite me pare, ne Uzinen e Shkrirjes se Celiqeve ne Elbasan, eshte duke u trajtuar ne kete spital. Kryeministri u interes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.480Z

'> Kryeministri Berisha sëmurë

Konfirmohet zyrtarisht arsyeja e mungesës se kryeministrit Berisha ditët e fundit ne publik. Sipas zëdhënëses se re te kreut te qeverise, Erla Mehilli, Berisha prej dy ditësh vuan nga një gjendje gripale me çrregullime digjestive. Ne këtë njoftim zyrtar, behet i ditur fakti se, gjendja sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.245Z

Kryeministri Berisha viziton Kosovën

Kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, viziton sot Kosovën. Në rrugët e Prishtinës shihen billborde dhe fotografi të kryeministrit Berisha, me mbishkrimin "Mirëserdhe Sali Berisha". Gjatë vizitës së tij, kreu i qeverisë shqiptare do të pritet nga liderët institucional të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.174Z

Kryeministri Berisha takon presidentin Sejdiu

Kryeministri Berisha ka pritur sot në një takim Presidentin e Kosovës, Fatmir Sejdiu. Në fjalën e tij Kryeninistri Berisha u shpreh se ndjek me kënaqësi ecurinë e mirë të Kosovës, duke vlerësuar se pavarësia ka prodhuar paqe dhe stabilitet. Kryeministri Berisha dhe Presidenti Sejdiu shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.242Z

Kryeministri Berisha nesër në Kosovë

Kryeministri i Shqipërisë Sali Berisha zhvillon duke nisur nga dita e martë një vizitë dy ditore në Kosovë dhe në rrugët e Prishtinës shihen billborde dhe fotografi të shefit të qeverisë shqiptare. Zëdhënësat qeveritarë kosovarë, në njoftimet mbi vizitën e kanë quajtur Berishë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama