Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeministri +Hoti

Total: 712
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.567Z

Hoti: Asgjë e re, Qosja gjithmonë është tmerruar, duke filluar nga Rugova

Ndaj deklaratës së akademikut Rexhep Qosja, ka reaguar ministri i Financave nga radhët e LDK-së, Avdullah Hoti. Postimin në profilin e tij në Facebook, mund ta lexoni më poshtë. “Rexhep Qosja qenka tmerruar shumë herë sot. Në fakt, ai gji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.516Z

Hoti: Rahoveci turpërohet me Qeverinë që e udhëheq

 Nënkryetari i Prishtinës dhe anëtari i Kryesisë së LDK-së, Avdullah Hoti, i është kundërpërgjigjur deklaratës së bërë dje nga kryeministri Hashim Thaçi, se Kosova krenohet me Rahovecin. Hoti në profilin e tij n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.758Z

Hoti: LDK-ja t’i harron votat në Has

Partia Demokratike e Kosovës (PDK) në Has është shprehur e revoltuar me qëndrimin e LDK-së, rreth formimit të komunave në Has. Kryetari i Degës së PDK-së në Rogovë, Ramadan Hoti tha se populli i Hasit e në veçanti anë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.745Z

Kryeministri takohet me Thaçin

Bledar HotiBerisha premton të drejtën e votës për emigrantët, por sjep afate Kryeministri Sali Berisha, gjatë një takimi që zhvilloi dje me një përfaqësi emigrantësh shqiptarë që jetojnë në Greqi, deklaroi se qeveria që ai drejtonte ishte e hapur për tu dhënë mundësinë emigrant

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.392Z

Marrëdhënie vëllazërore- Kryeministri i Kosovës tregon tre projektet e rëndësishëm mes dy vendeve: Nga pika Doganore në Durrës të lidhja me

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti gjatë vizitës së tij të parë në Shqipëri, vlerësoi angazhimin e qeverisë shqiptare për qëndrimin që mbajti lidhur me akt-akuzat ndaj Presidentit Hashim Thaçi dhe ish-kreut të Kuvendit, Kadri Veselit. Hoti gjatë fjalës së tij i ka quajtur vëlla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.377Z

Hoti: "Misioni i Ri " më shtyri t'i futëm përsëri politikës

KOSOVE-Rexhep Hoti, kandidat për deputet nga radhët e PDK-së, sot në emisionin 'Diplomaticus' në News 24 te gazetarit Erion Kaçorri ka shpalosur Misionin e Ri, ku ka diskutuar rreth pikave kryesore të programit qeverisës të Partisë Demokratike t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.377Z

Hoti: "Misioni i Ri " më shtyu t'i futëm përsëri politikës

KOSOVE-Rexhep Hoti, kandidat për deputet nga radhët e PDK-së, sot në emisionin 'Diplomaticus' në News 24 te gazetarit Erion Kaçorri ka shpalosur Misionin e Ri, ku ka diskutuar rreth pikave kryesore të programit qeverisës të Partisë Demokratike t&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama