Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeministria

Total: 2760
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.660Z

Rama bashkëbisedim live nga Kryeministria

Kryeministri Edi Rama do të zhvillojë sot në orën 17:30 një bashkëbisedime live me qytetarët nga Kryeministria. Lajmërimi është bërë vetë nga kryeministri Rama në rrjetet sociale, ku fton qytetarët që në 8 dhjetor, në Ditën e Rinisë, të zhvillojnë një bashkëbisedim me të. Ra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.560Z

FOTO LAJM/ Protesta qytetare, ja si katandiset Kryeministria

Kjo është pamja pas protestës së PD-së para Kryeministrisë. Protestuesit kanë hedhur tymuese, vezë, shkopinj dhe sende të tjera. Për pasojë, pamja në hyrje të Kryeministrisë është kjo që shihni.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.138Z

21 Janari, dëshmitarët: Plumbat vinin nga Kryeministria

Share Viktimat e 21 janarit Ka dëshmuar sot në gjyqin për 21 janarin Hysni Peposhi, shoku i një prej 4 viktimave te kësaj proteste, Hekuran Dedës. Sipas Peposhit, dy shokët kishin hipur në podium për të xhiruar protestën. Ai ka deklaruar se Hekuran Deda vdiq nga plumbat që vinin nga Kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.818Z

Kryeministria: Vila, jo e Berishës

Gazeta ShqipNjë ditë pasi Top Channel bëri publike pamjet e rezidencës qeveritare në Vlorë, e sapo mobiluar dhe shpenzimet per arredimin e saj ka reaguar Kryeministria.  Në një njoftim të shpërndarë në media, drejtoria e shërbimeve qeveritare, agjenci në varësi direkte të këshillit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.651Z

Kryeministria, kërkesë gazetarëve: Veshje serioze

Pa dekolte e minifunde, por nj veshje sa m serioze, aq koh sa gazetart do t qndrojn n mjediset e brendshme t Kshillit t Ministrave. Pasi e praktikoi me stafin qeveritar, prve seriozitet t tyre n pun, Kryeministri i vendit, Sali Berisha, krkon seriozitet edhe n veshje. Kt her edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.539Z

Kryeministria: E vërteta për dekorimin e sigurimsave

Mëngjesin e sotme GSH kishte publikuar një lajm i cili u transmetua edhe nga media të tjera përfshirë gazetën TemA, ku thuhej se kryeministri Rama ka dekoruar ish-krerë të Sigurimit të Shtetit me Medaljen e Mirënjohjes. Zyra e shtypit të kryeministrit ka sqaruar se një gjë e tillë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.154Z

Rama në Facebook: Nesër konferencë live nga Kryeministria

Kryeministri Edi Rama ka nxjerrë një lajmërim në rrjetin social Facebook ku thekson se nesër në orën 18:00 do të zhvillojë një konferencë të drejtëpërdrejtë nga Kryeministria. Kryeministri juaj! Të enjten, 6 Mars, Ora 18:00, Live TV nga Kryeministria thuhet në njoftimin e Ramës. &n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama