Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeministrin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.194Z

Kryebashkiaku, Edi Rama kritikon kryeministrin

Rama: Berisha ben karrshillek qesharak ndaj punes ne Bashkine e Tiranes Kryebashkiaku i Tiranes, njekohesisht lideri i Partise Socialiste, Edi Rama akuzoi diten e djeshme kryeministrin Berisha qe inaguronte rruge komunash te cilat nuk ishin nje investim i tij. Kjo deklarate erdhi gjate pjesmarrjes s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.126Z

Thaçi, darkë pune me kryeministrin Berisha

Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, gjatë kthimit nga Dubrovniku ka patur një darkë pune me kryeministrin e Shqipërisë, Sali Berisha, me të cilin, zyra e shtypit e kryeministrit Thaçi thotë se ka biseduar për bashkëpunimin dhe agjend&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.539Z

Kartolinë për kryeministrin

Nga Ardian Ndreca   Në qoftë se Edi Rama sot ka pësue nji ramje të besimit kjo nuk ka ndodh për aq sa ka ba si kryeministër, por për atë që do tishte dashte me ba dhe nuk e ka ba. Përshtypja se asht i rrethuem prej njerzish me mungesë rruzash gjakut që i bajnë temenà e sjanë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.892Z

FOTO LAJM/ Wikipedia zyrtarizon kryeministrin e ri

Që Edi Rama është kryeministri i ri i shqiptarëve, këtë e dinë të gjithë, por asgjë nuk është zyrtarizuar. E para që ka nxituar ta bëjë një gjë të tillë është enciklopedia më e madhe në internet, Wikipedia, që e njeh tashmë Edi Ramën si kryeministrin e Shqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.510Z

Obama ngushëllon kryeministrin indian

Presidenti i sapozgjedhur amerikan, Barak Obama, i telefonoi të shtunën kryeministrit indian Manhoman Sing, për t‘i shprehur keqardhjen për vdekjet tragjike gjatë sulmeve terroriste në Mumbai, bëri me dije një zëdhënës i qeverisë indiane. "Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.873Z

Bullgari, publiku urren kryeministrin

 SOFJE - Shumica e bullgarëve besojnë së kryeministri i tyre, Sergej Stanishev, nuk është aspak popullor dhe madje ka shumë që e urrejnë atë. Sipas një sondazhi të fundit të kryer nga \'Alpha Research\', rreth 61 për qind e të intervistuarve janë shprehur se mendimi i tyre për k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.656Z

Aksidenti, Berisha ngushëllon kryeministrin e Belgjikës

Dule folur në nisje të mbledhjes së grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Kryeministri Berisha u shprehu ngushëllimet familjeve të viktimave dhe u uroi shërim të shpejtë të plagosurve.“Ky aksident e gjeti Kryeministrin Leterme në Kosovë dhe sonte ai do të ishte mik i yni, për t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama