Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeministrin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.962Z

Urdher arresti per kryeministrin pakistanez

Urdher arresti per kryeministrin pakistanez E marte 15 Janar 2013 1344 p styletext-align justify Urdher arresti per kryeministrin pakistanezGjykata e larte ne Pakistan ka urdheruar arrestimin e kryeministrit Raja Pervez Ashraf Ashraf akuzohet per korrupsion te kryer gjate kohes kur ishte mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.258Z

John Kerry takohet me kryeministrin Rama

Publikohet fotot e para ku sekretari amerikan i Shtetit, John Kerry  u takua më kryeministrin Rama. 14 shkurt 2016 (gazeta-Shqip.com)

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.022Z

Politikë me libra: Blushi prezanton Kryeministrin

Ben Blushi ka prezantuar librin e tij të ri, të cilin e kishte paralajmëruar. Ky është KM, romani im i fundit. Që tani në çdo library, shkruan Blushi. Blushi nuk ka dhënë detaje, por duke u nisur nga titulli, besohet se në të flitet për Ramën.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.627Z

PS: Mocion debati me Kryeministrin

Grupi parlamentar i Partisë Socialiste kërkoi me ngulm thirrjen urgjente të Kryeministrit në një seancë të Kuvendit. "Vendimi i grupit parlamentar socialist sot, lidhet me skandalin më të fundit që ka shpërthyer në vend, e që ka implikuar direkt Kryeministrin e vendit dhe qeverinë e ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.459Z

Berisha takim me kryeministrin francez

E shtune 10 Dhetor 2011 1252 Berisha me kryeministrin francezNe vijim te takimeve ne France kryeministri Sali Berisha eshte pritur nga homologu i tij Francoise Fijon. Kreu i qeverise shqiptare siguroi kryeministrin francez per gatishmerine e kryerjes se te gjitha reformave qe kerkon procesi i inte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.832Z

Berisha takon kryeministrin izraelit Netanyahu

Në ditën e dytë të vizitës ë tij në Izrael, Kryeministri Berisha u takua me Kryeministrin izraelit, zotin Benjamin Netanyahu. Kryeministri Netanyahu e falënderoi Kryeministrin Berisha për qëndrimin konsistent të qeverisë shqiptare në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.704Z

Kërcënoi kryeministrin Rama, arrestohet avokati Bashkim Hoxha

Policia e Tiranës ka arrestuar avokatin Bashkim Hoxha, pasi ka kërcënuar kryeministrin Edi Rama. Sipas policisë, Hoxha e shqetësonte dhe kërcënonte kryeministrin për disa ditë me radhë nëpërmjet telefonit. Mësohet se ai i ka dërguar disa SMS Ramës në orët e vona të natës, me p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama