Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeministrin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.459Z

Berisha takim me kryeministrin francez

E shtune 10 Dhetor 2011 1252 Berisha me kryeministrin francezNe vijim te takimeve ne France kryeministri Sali Berisha eshte pritur nga homologu i tij Francoise Fijon. Kreu i qeverise shqiptare siguroi kryeministrin francez per gatishmerine e kryerjes se te gjitha reformave qe kerkon procesi i inte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.832Z

Berisha takon kryeministrin izraelit Netanyahu

Në ditën e dytë të vizitës ë tij në Izrael, Kryeministri Berisha u takua me Kryeministrin izraelit, zotin Benjamin Netanyahu. Kryeministri Netanyahu e falënderoi Kryeministrin Berisha për qëndrimin konsistent të qeverisë shqiptare në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.704Z

Kërcënoi kryeministrin Rama, arrestohet avokati Bashkim Hoxha

Policia e Tiranës ka arrestuar avokatin Bashkim Hoxha, pasi ka kërcënuar kryeministrin Edi Rama. Sipas policisë, Hoxha e shqetësonte dhe kërcënonte kryeministrin për disa ditë me radhë nëpërmjet telefonit. Mësohet se ai i ka dërguar disa SMS Ramës në orët e vona të natës, me p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.194Z

Kryebashkiaku, Edi Rama kritikon kryeministrin

Rama: Berisha ben karrshillek qesharak ndaj punes ne Bashkine e Tiranes Kryebashkiaku i Tiranes, njekohesisht lideri i Partise Socialiste, Edi Rama akuzoi diten e djeshme kryeministrin Berisha qe inaguronte rruge komunash te cilat nuk ishin nje investim i tij. Kjo deklarate erdhi gjate pjesmarrjes s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.126Z

Thaçi, darkë pune me kryeministrin Berisha

Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, gjatë kthimit nga Dubrovniku ka patur një darkë pune me kryeministrin e Shqipërisë, Sali Berisha, me të cilin, zyra e shtypit e kryeministrit Thaçi thotë se ka biseduar për bashkëpunimin dhe agjend&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.539Z

Kartolinë për kryeministrin

Nga Ardian Ndreca   Në qoftë se Edi Rama sot ka pësue nji ramje të besimit kjo nuk ka ndodh për aq sa ka ba si kryeministër, por për atë që do tishte dashte me ba dhe nuk e ka ba. Përshtypja se asht i rrethuem prej njerzish me mungesë rruzash gjakut që i bajnë temenà e sjanë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.892Z

FOTO LAJM/ Wikipedia zyrtarizon kryeministrin e ri

Që Edi Rama është kryeministri i ri i shqiptarëve, këtë e dinë të gjithë, por asgjë nuk është zyrtarizuar. E para që ka nxituar ta bëjë një gjë të tillë është enciklopedia më e madhe në internet, Wikipedia, që e njeh tashmë Edi Ramën si kryeministrin e Shqi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama