Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeministris

Total: 2062
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.016Z

Furgonat 8+1 protestësot para kryeministrisë

TIRANE- Ashtu siç edhe kishin paralajmëruar shoferët e furgonave 8+1 të mbështetur edhe nga Bashkimi i Sindikatave të Pavarura, do të zhvillojnë ditën e sotme në orën 12:00 një protestë para kryeministrisë. Protesta që &eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.466Z

Tiranë - Fasada e Kryeministrisë arenë urimesh, të ardhurat për bamirësi

Projekti tashmë dyvjeçar i Kryeministrisë “Shqipëria uron, Shqipëria dhuron” vijon edhe këtë fundvit. Zyra e shtypit e këtij institucioni njofton se kushdo mund të ndajë gëzimin e festave me kë dëshiron përmes nj&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.119Z

Protestë e AK-së para Kryeministrisë në Tiranë

Aleanca Kuq e Zi zhvilloi sot një protestë në Tiranë. Protestuesit ndaluan në sheshin para Kryeministrisë me thirrje e parulla kundër kryeministrit Sali Berisha dhe qeverisë së tij, ndërsa kreu i qeverisë ndodhej në Korçë pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.443Z

Lidhja Demokratike e Gruasproteston para Kryeministrisë

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- Lidhja Demokratike e Gruas ka zhvilluar në këtë 8 mars një protestë përpara kryeministrisë. Me pankarta në duar gratë kanë akuzuar qeverinë Rama për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.655Z

Tiranë, minatorët vazhdojnë protestën para kryeministrisë

TIRANE- Minatorët e Bulqizës janë vendosur sërish sot para kryeministrisë për të protestuar për plotësimin e kërkesave të tyre për rritjen e pagës, uljen e moshës së pensionit, dhe përmirësimit të kushteve t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.488Z

Fotot e Kryeministrisë, Berisha: Një akt tjetër urrejtje dhe babëzie i Edvinit!

TIRANE-“Një akt tjetër urrejtje dhe babëzie i Edvinit!”, është statusi i radhës i ish-kryeminsitrit të vendit Sali Berisha në rrjetin social ‘Facebook”. Berish duke postuar fotot e kryeministrisë gjatë mandatit të tij ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.092Z

Panariti uron në murin e Kryeministrisë: Mbarësi dhe suksese për gjithë shqiptarët

TIRANË- Mesazheve të urimit në murin e Kryeministrisë mbrëmjen e sotme i është shtuar edhe ai i ministrit të Bujqësisë Edmond Panariti. “Uroj shqiptarët për vitin e ri. Mbarësi dhe suksese për të gjithë”

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama