Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeministris

Total: 2062
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.138Z

Ish-të persekutuarit politik, protestë të shtunën në Tiranë

BERAT -Anëtarët e Shoqatës Mbarëkombëtare të ish-të persekutuarve politik, dega Berat, të mbledhur në paraditen e djeshme, kanë diskutuar rreth problemeve me të cilat po haset kjo shoqatë, duke vendosur që më 26 nëntor 2011,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.265Z

Ekspertiza Ziver Veizi u vra nga armet e Gardes

Ka përfunduar ekspertiza e parë për vrasjet e 21 janarit, e cila ka vërtetuar dyshimet se Garda e Republikës ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të demonstruesve. Predha që ka goditur Ziver Veizin, i cili është qëlluar p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.669Z

"21 janari", Prendi:Kishim të dhëna për sulm ndaj kryeministrisë

Një qitës me snajpër dhe elementë nga turma me armë kimike do sulmonin kryeministrinë me 21 janar. Deklarata bombë ka ardhur nga ish-komandanti i gardës së republikës Ndrea Prendi i akuzuari kryesor për vrasjen e protestuesit Faik Myrtaj. Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.554Z

SHBA, Berisha- Fried: Marrëdhëniet mes dy vendeve, të shkëlqyera

SHBA - Gjatë vizitës së tij në SHBA, kryeministri Berisha zhvilloi një takim me Ambasadorin Daniel Fried, ish-ndihmës Sekretari i Shtetit dhe tashmë i Ngarkuari i Posaçëm i SHBA për mbylljen e burgut të Guantanamos. Sipas njoftimit zyrtar t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.924Z

Vrasjet, Prokuroria ngre grup hetimor

TIRANE-Prokuroria e Përgjithshme ngre një grup hetimor për të hetuar protestat të cilët sollën si pasojë dhe vdekjen e 3 shtetasve. Në një njoftim për shtyp të shpërndarë dje nga prokuroria informohet se grupi hetimor i përb&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.085Z

Berisha: Dhunë dhe shkopinj gome ndaj protestuesve paqësorë

TIRANË- Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar në rrjetin social “Facebook” lidhur me protestën e shoferëve të furgonëve 8+1 në kryeqytet. Sipas tij kjo protestë është pritur me dhunë dhe shkopinj gome nga policia. “Dhunë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.560Z

Turqi: Arrestohen 251 persona të lidhur me organizatat kurde

Në një operacion të gjerë policorë në 13 qytete dhe i koordinuar nga Qendra e Koordinimit të Kryeministrisë së Turqisë janë arrestuar 251 persona të cilët dyshohen se kanë lidhje me organizatat si Partisë Punëtore të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama