Rezultate te kerkimit per termin: +Kryesia

Total: 7383
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:32.945Z

Kryesia e Partise Socialiste

E merkure 02 Maj 2012 2221 KRYESIA E PSNdryshe nga sa pritej Kryesia e Partise Socialiste nuk e ka prekur ceshtjen e zgjedhjes se presidentit te ardhshem te vendit. Nje vend te rendesishem ne mbledhjen e ketij forumi te larte te PS kane zene dhe diskutimet per zgjedhjet ne forumin e te rinjve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.778Z

Mblidhet kryesia e PS

Kryesia e Partisë Socialiste të Shqipërisë u mblodh sot 21 Shkurt 2012 për të diskutuar rreth disa çështjeve të rëndësishme që lidhen kryesisht me ecurinë e reformës zgjedhore, reformës parlamentare, problematikën e zg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.968Z

Ekstremistët, kryesia “kundër” Muçës

 Trazhgim SokolajKryesia e Komunitetit Mysliman “korrektoi” dje akuzat e bëra pak ditë më parë nga Selim Muça, për elementë ekstremistë në radhën e besimtarëve. Kryetari i Komunitetit, i cili e kishte këtë mandat deri më 17 mars 2008, tha pak ditë më parë se d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.097Z

Tiranë, mblidhet Kryesia e Partisë Socialiste

Mbledhja e Kryesisë së Partisë Socialiste, e para pas zgjedhjeve vendore të 8 majit, ka zgjatur për rreth 60 minuta. Në përfundim të saj asnjë nga deputetët e PS-së nuk janë prononcuar në media lidhur me vendimet që janë marrë në mbledhje. Gjithsesi, raportohet se Kryesia ka miratua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.022Z

Zgjedhjet në PD, kryesia emëron 12 koordinatorë

Kryesia e PD-së në mbledhjen më të afërt pritet të emërojë 12 koordinatorë të cilët do të monitorojnë nga afër zgjedhjet e reja brenda partisë. Koordinatorët e rinj, të cilët diktohen nga sistemi i ri elektoral emërohen në bazë të 12 qarqeve në të gjithë vendin. Ata do të j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.580Z

Shtab elektoral, kryesia e re e Tiranës

Zgjedhjet parlamentare në Tiranë do të drejtohen nga një shtab i ri elektoral i cili do të dalë nga kryesia e re e demokratëve të kryeqytetit. Emrat që do të drejtojnë fushatën elektorale për deputetët e rinj të PD-së në Tiranë do të mësohen në fillim të muajit shkurt. Është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.109Z

Krerët lokalë, shmanget Kryesia

Gjatë votimeve për delegatët e Kongresit të PS Partia Socialiste do të zgjedhë deri në fund të tetorit kryetarët e PS në çdo komunë dhe bashki. Do të jenë 384 kryetarë të rinj që do të drejtojnë degët e Partisë Socialiste në krye të asambleve lokale socialiste. Por ndryshe nga

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama