Rezultate te kerkimit per termin: +Kryesia

Total: 7383
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.341Z

Mblidhet sekretariati, të martën Kryesia e PS-së

Në fokus të diskutimeve, zgjedhja e 61 krerëve lokalë Në takimin e dytë mes tetë sekretarëve të rinj të Partisë Socialiste, kreu i kësaj partie, Edi Rama, ka intensifikuar punën duke zhvilluar takimin e dytë me këta drejtues. Në selinë rozë, Rama zhvilloi një takim me sekretarët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.802Z

Kryesia suspendon opozitën nga seanca

Kryesia e Kuvendit të Kosovës ka marrë vendim që deputetët e opozitës të suspendohen nga seanca plenare. Këtë e ka konfirmuar, Aida Dërguti, raporton "Zëri". Sipas këtij vendimi deputetët e opozitës nuk do të lejohen të marrin pjesë në seanca, e cila pritet të fillojë pas pak.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.795Z

Kryesia e Kuvendit vendosë sot për seancën

Kryesia e Kuvendit të Kosovës do të mblidhet në orën 9:00 për të caktuar rrjedhën e mëtutjeshme në lidhje me seancën e radhës së Kuvendit të Kosovës. Sot është paralajmëruar seance e radhës e Kuvendit të Kosovës. Vendimi për këtë seancë është marrë më 23 nëntor por kës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.615Z

Kryesia e PS, grup pune për mbrojtjen e votës

Kryesia e PS Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama, mblodhi dje paradite Kryesinë e kësaj partie për të miratuar strategjinë organizative në funksion të zgjedhjeve të 2013-s. Në mbledhje kanë munguar disa nga anëtarët e saj, të cilët kanë qenë të angazhuar në zonat e tyre. Kryes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.348Z

Tiranë, mblidhet kryesia e Partisë Socialiste

Partia Socialiste ka mbledhur sot kryesinë e saj ku priten të diskutohen një sërë çështjesh të rëndësishme.   Mbledhja e kryesisë së PS-së zhvillohet në ditën e fundit të përfundimit të afatit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.456Z

Mblidhet Kryesia e PS-së: Ruçi ftesë Patozit për bisedime

Aida MalajPartia Socialiste nuk ka ende kandidat. Priten takime edhe mes aleatëve qeverisës Partia Socialiste nuk ka ende një kandidat për raundin e katërt të votimit për kreun e ri të shtetit. Në mbledhjen e sotme të Kryesisë së Ps-së, të mbledhur mëngjesin e sotëm nga kryesocialist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.367Z

Kryesia, kush rrezikon përjashtimin

PS Pas Kongresit do të votohet “kupola” e re dhe sekretariati ekzekutiv Kongresi i 18 Prillit pritet të hapë rrugën e rizgjedhjes së Kryesisë së Partisë Socialiste dhe më tej sekretariatit ekzekutiv. Në këtë proces ekziston mundësia që një pjesë e anëtarëve të forumit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama