Rezultate te kerkimit per termin: +Kryesues

Total: 2687
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.752Z

Devolli: Në Mamurrasin, rezultatin që na takon si kryesues

Nga  SOKRAT PAPADHOPULLI Kapiteni i Luftëtarit, Bledar Devolli, thekson se nuk ka asnjë arsye që ekipi i tij të mos fitojë në javën e fundit të fazës së parë Kryendeshja e javës së parafundit, Luftëtari-Kukësi, një nga ndeshjet më interesante të fazës së parë, nuk u zhvillua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.909Z

Iliria nuk ka forcë, i përulet Luftëtari kryesues

Nga Fushë-Kruja, Fatjon Thaçi Sulmi i gjirokastritëve me dyshen Nora-Raboshta ka bërë diferencën në këtë ndeshje, duke shënuar 3 gola në portën e Sejdinit Iliria Luftëtari     2-3 Shënues: Lusha 52, Mitraj 81 / Nora 5, 75, Raboshta 57   Iliria: Sejdini, Shkëmbi (Shehi 53), B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.011Z

Elbasani kryesues, sekretari klubi e sheh ekipin në elitë!

Maringlen Miraka Sekretari Sqapi: Kjo skuadër është vështirë të ndalet në këtë kampionat dhe jo vetëm kaq, por është më i vendosur se kurrë për ta bërë realitet ëndrrën e madhe, si dhe dëshirën e tifozërisë anembanë qarkut të vet, për tu rikthyer përsëri në Kategorinë S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.772Z

Tadic, kryesues

Presidenti serb, Boris Tadic do të kryesojë delegacionin e Serbisë në mbledhjen e Këshillit të Sigurimit të OKB’së më 22 janar, në të cilën do të diskutohet për Kosovën. Siç mëson gazeta e Beogradit, “Politika”, Tadic, i cili do të shoqërohet nga Ministri i Jashtëm, Vuk J

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.402Z

Superliga/ Kukësi ndal ëndrrën e Teutës dhe sfidon Skënderbeun kryesues

TIRANË, 12 Shtator/ATSH-Arbi Fortuzi/-.Kukësi i ka ndalur hapin kryesues Teutës dhe është vënë në ndjekje të Skënderbeut. Teuta pas dy javëve në vendin e parë, i ka lënë vendin Skënderbeut në krye të klasifikimit, pasi nuk ka arritur të përballoi tangon braziliane të kuksianeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.848Z

 Mesazhi i Skelës: Vetëm fitore në shtëpiEnergi, vendi i 17-të në kampionatin gjerman, humbi në transfertë javën e kaluar me Hofenhajmin kryesues, por kësaj jave në shtëpi pret Hanoverin e Lalës.

Ervin Skela është i qartë në mesazhin e tij në lidhje me mbijetësën e Energi Kotbusit në Bundesligë. “Ne kemi vetëm një shans, nëse ndeshjet në shtëpi i fitojmë. Të bëjmë të njëjtën gjë si ne sezonin e kaluar”. Energi, vendi i 17-të në kampionatin gjerman,  humbi në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.395Z

Bashota i Klinës emërohet kryesues i Kuvendit të ARDA-s

Në takimin e Kuvendit të Asociacionit të Agjencive për Zhvillim Rajonal (ARDA- Association of Regional Development Agencies) të mbajtur me 18 janar 2016, Kryetari i Komunës së Klinës, Sokol Bashota, është emëruar Kryesues i Kuvendit të ARDA

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama