Rezultate te kerkimit per termin: +Kryesues

Total: 2687
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.011Z

Elbasani kryesues, sekretari klubi e sheh ekipin në elitë!

Maringlen Miraka Sekretari Sqapi: Kjo skuadër është vështirë të ndalet në këtë kampionat dhe jo vetëm kaq, por është më i vendosur se kurrë për ta bërë realitet ëndrrën e madhe, si dhe dëshirën e tifozërisë anembanë qarkut të vet, për tu rikthyer përsëri në Kategorinë S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.772Z

Tadic, kryesues

Presidenti serb, Boris Tadic do të kryesojë delegacionin e Serbisë në mbledhjen e Këshillit të Sigurimit të OKB’së më 22 janar, në të cilën do të diskutohet për Kosovën. Siç mëson gazeta e Beogradit, “Politika”, Tadic, i cili do të shoqërohet nga Ministri i Jashtëm, Vuk J

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.402Z

Superliga/ Kukësi ndal ëndrrën e Teutës dhe sfidon Skënderbeun kryesues

TIRANË, 12 Shtator/ATSH-Arbi Fortuzi/-.Kukësi i ka ndalur hapin kryesues Teutës dhe është vënë në ndjekje të Skënderbeut. Teuta pas dy javëve në vendin e parë, i ka lënë vendin Skënderbeut në krye të klasifikimit, pasi nuk ka arritur të përballoi tangon braziliane të kuksianeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.848Z

 Mesazhi i Skelës: Vetëm fitore në shtëpiEnergi, vendi i 17-të në kampionatin gjerman, humbi në transfertë javën e kaluar me Hofenhajmin kryesues, por kësaj jave në shtëpi pret Hanoverin e Lalës.

Ervin Skela është i qartë në mesazhin e tij në lidhje me mbijetësën e Energi Kotbusit në Bundesligë. “Ne kemi vetëm një shans, nëse ndeshjet në shtëpi i fitojmë. Të bëjmë të njëjtën gjë si ne sezonin e kaluar”. Energi, vendi i 17-të në kampionatin gjerman,  humbi në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.395Z

Bashota i Klinës emërohet kryesues i Kuvendit të ARDA-s

Në takimin e Kuvendit të Asociacionit të Agjencive për Zhvillim Rajonal (ARDA- Association of Regional Development Agencies) të mbajtur me 18 janar 2016, Kryetari i Komunës së Klinës, Sokol Bashota, është emëruar Kryesues i Kuvendit të ARDA

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.472Z

Real përkohësisht kryesues

Real Madrid ka mundur 3-1 Sporting Gijòn, fitorja e 9 radhazi n Primera Division q i jep mundsin madrilenve t Pellegrinit t ngjiten n krye t klasifikimit. Nj pjes e par pa shum spektakl, ndrkoh q pjesa e dyt fillon menjher m gol. Sporting Gijon surprizon pasi kalon n avantazh n min

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.907Z

Demiri bën rezymenë e Apolonisë: Jemi kryesues kur të gjithë nuk besonin

Nga Bujar Rama I mirëkuptojmë, sepse gjykojnë e punojnë në kushte shumë të vështira dhe jo të gjitha fushat janë të qeta për të bërë një arbitrim të drejtë e asnjanës. Nuk dua të bëj polemika me ta Java e gjashtë e Kategorisë së Parë i ka profilizuar dhe më mirë pretendent

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama