Rezultate te kerkimit per termin: +Kryesues

Total: 2687
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.848Z

 Mesazhi i Skelës: Vetëm fitore në shtëpiEnergi, vendi i 17-të në kampionatin gjerman, humbi në transfertë javën e kaluar me Hofenhajmin kryesues, por kësaj jave në shtëpi pret Hanoverin e Lalës.

Ervin Skela është i qartë në mesazhin e tij në lidhje me mbijetësën e Energi Kotbusit në Bundesligë. “Ne kemi vetëm një shans, nëse ndeshjet në shtëpi i fitojmë. Të bëjmë të njëjtën gjë si ne sezonin e kaluar”. Energi, vendi i 17-të në kampionatin gjerman,  humbi në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.395Z

Bashota i Klinës emërohet kryesues i Kuvendit të ARDA-s

Në takimin e Kuvendit të Asociacionit të Agjencive për Zhvillim Rajonal (ARDA- Association of Regional Development Agencies) të mbajtur me 18 janar 2016, Kryetari i Komunës së Klinës, Sokol Bashota, është emëruar Kryesues i Kuvendit të ARDA

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.472Z

Real përkohësisht kryesues

Real Madrid ka mundur 3-1 Sporting Gijòn, fitorja e 9 radhazi n Primera Division q i jep mundsin madrilenve t Pellegrinit t ngjiten n krye t klasifikimit. Nj pjes e par pa shum spektakl, ndrkoh q pjesa e dyt fillon menjher m gol. Sporting Gijon surprizon pasi kalon n avantazh n min

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.907Z

Demiri bën rezymenë e Apolonisë: Jemi kryesues kur të gjithë nuk besonin

Nga Bujar Rama I mirëkuptojmë, sepse gjykojnë e punojnë në kushte shumë të vështira dhe jo të gjitha fushat janë të qeta për të bërë një arbitrim të drejtë e asnjanës. Nuk dua të bëj polemika me ta Java e gjashtë e Kategorisë së Parë i ka profilizuar dhe më mirë pretendent

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.235Z

 Java 17, ndeshjet e gjyqtarëtSkënderbeu kryesues (36 pikë) do të presë Skraparin (vendi i dhjetë), takimi i parë në shtëpi për trajnerin Indrit Fortuzi do të gjykohet nga Mirush Metohia.

Kategoria e Parë do të zhvillojë të shtunën shtatë nga tetë ndeshjet e javës së 17-të të saj, më përjashtim të supersfidës Gramozi-Dajti, që do të luhet ditën e diel (14:30, gjykon Enea Jorgji). Skënderbeu kryesues (36 pikë) do të presë Skraparin (vendi i dhjetë), takimi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.326Z

Kthehet Superliga Skenderbeu kryesues

Në fushë pas pushimit dy-mujor. Superliga nxeh motorët për gjysmën e mbetur të kampionatit. Aktiviteti më i rëndësishëm i futbollit kthehet me një ndeshje të madhe. Java e 14-të hapet me sfidën ndërmjet Skënderbeut dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.491Z

Skela paralajmëron Hamburgun kryesues

Menjëherë pas fitores së parë në këtë fillim sezoni, futbollistit shqiptar Ervin Skela i është zgjidhur gjuha dhe ka paralajmëruar dje kryesuesin aktual të Bundesligës, Hamburgun, më të cilin do të ndeshet në fund të kësaj jave. Një gjë e tillë është bërë e njohur nëpërmj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama