Rezultate te kerkimit per termin: +Kryesues

Total: 2687
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.402Z

Seria A Roma perforcon vendin e dyte

Një gol i Alessandro Florenzit në minutën e 91 zgjidhi në favor të Romës një ndeshje të vështirë ndaj Torinos (2-1) dhe përforcoi vendin e dytë të verdhekuqve në renditjen e Serisë A. Skuadra e drejtuar nga Rudi Garc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.377Z

Moratti Jam i lumtur per Mancinin

Ish presidenti i Interit Massimo Moratti e mbeshtet vendimin e pasardhesit te tij Eric Thohir per largimin e Mazzarrit dhe zevendesimin e tij me Mancininbr br Sipas manjatit italian Mancini eshte njeriu i duhur per te marre drejtimin e skuadres pas nje fillimsezoni aspak premtues per skuadren zika

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.701Z

Izraeli mohon të ketë helmuar Arafatin

Izraeli ka mohuar çfarëdo përfshirje në vrasjen e presidentit të ndjerë palestinez, Yasser Arafat, pas testeve të bëra nga një laborator në Zvicër, të cilat zbuluan praninë e poloniumit radioaktiv në gjësendet e shfrytëzuara nga Arafati pak para vdekjes së tij.Avi Dichter, ish-kryes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.554Z

Meta priti Kardinalin Ernest Simoni Troshani: Mirënjohje për Papën

Presidenti i Republikës,  Ilir Meta priti sot në një takim të veçantë Eminencën e Tij, Kardinalin Ernest Simoni (Troshani). Presidenti Meta e uroi Kardinal Simonin për përmbushjen me sukses të misionit papnor si i Dërguar i Jashtëzakonshëm dhe kryesues i liturgjisë së shenjtë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.921Z

Rooney shpëton United dhe shkruan historinë

Kapiteni Wayne Rooney ka shënuar në minutën e fundit të kohës shtesë, duke i dhënë Manchester United barazimin 1-1 ndaj Stoke, në një ndeshje ku rrezikoi disfatën, por tani mund të krenohet me faktin që nuk ka pësuar asnjë humbje në 10 ndeshjet e fundit zyrtare, edhe pse vendi i par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.567Z

Gashi i bën thirrje Austrisë që të investoj në Obiliq

Sot, kryetari i Komunës së Obiliqit Xhafer Gashi me bashkëpunëtor priti në takimi një delegacion Austriak i cili po qëndron në Kosovës të prirë nga Wollfagang Shaffer, kryetar i Komunës LASSE dhe përfaqësues i Asociacionit të Komunave Austriake, Walfagang Grobuck ish deputet i Kuvendi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.344Z

Më të mirët e Serisë A për 2015-n

Portali "Goal.com" ka përzgjedhur formacionin e vitit 2015 në kampionatin italian të futbollit. Ne këtë 11-sh bëjnë pjesë tre lojtarë të Interit, kryesues i Serisë A, e po kaq përfaqësues ka edhe Napoli i vendit të dytë. Fiorentina ka dy futbollistë në këtë formacion, ndërsa R

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama