Rezultate te kerkimit per termin: +Kryetar

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.730Z

Kuqi s’kandidohet për kryetar

Blerim Kuçi, i cili nga LDK’ja kaloi në AAK dhe arriti t’i fitojë zgjedhjet e vitit 2009 duke u bërë kryetar i Suharekës, ka thënë se nuk do të kandidojë më për kreun e Komunës në zgjedhjet e ardhshme lokale. Në një intervistë për Kosovapress, Kuçi ka deklaruar se mandati ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.772Z

Kosova: E pamundur të jesh edhe kryetar partie, edhe kryetar bashkie

"Ju e keni parë që të qenit kryetar partie dhe kryetar bashkie është e pamundur, sepse përveçse t'u përgjigjesh qytetarëve të Tiranës, duhet të kujdesesh dhe për ata nëpër të gjitha rrethet". Kandidati i opozitës për Bashkinë e Tiranës, Halim Kosova po thekson gjithnjë e më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.958Z

Dihen Kryetarët

Gara në zgjedhjet e Partisë Demokratike të Kosovës është intensifikuar dy javë përpara mbajtjes së Kongresit Zgjedhor. Në Prishtinë, Prizren dhe Gjilan garojnë edhe nga tre kandidatë për kryetar dege. Burime të Express thon&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.040Z

Meta rizgjidhet kryetar i LSI

var fbShare url httpvizionplusalmeta-rizgjidhet-kryetar-i-lsisize smallbrbrIlir Meta do te vijoje te jete Kryetar i Levizjes Socialiste per Integrim Pas numerimit te votave te mbi 42 mije anetareve Meta mori mbeshtetjen e 76 te tyre Nderkohe qe rivalet e tij Perparim Spahiu dhe Shezai Rrokaj moren

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.574Z

Të gjithë duan ta bëjnë kryetar!

Nga Mero Baze   12 Dhjetori i parë si kryetar ka qenë i sikletshëm për Lulzim Bashën. Fjalimi i tij plot qoka dhe pa asnjë ide, nuk ngjiti. Ai ngacmoi sallën vetëm kur përmendte Berishën, Olldashin apo Azemin. Këta dy të fundit nuk jetojnë më dhe nuk e ndihmojnë dot ti japin d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.268Z

Kadri Veseli votohet Kryetar Kuvendi

Kuvendi ka zgjedhur edhe tre nënkryetarët: Xhavit Haliti, Sabri Hamiti dhe Glauk Konjufca. Me 71 vota Kadri Veseli zgjedhet kryetar i Kuvendit. 42 kundër. 1 abstenim Kadri Veseli propozohet për kryetar të Kuvendit. Xhavit Haliti për nënkryetar Hajredin Kuçi e ka propozuar zëvendëskryetarin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.644Z

Edi Rama, as kryetar partie, as kryetar bashkie, thjesht kryecuca e PS-së

Me 20 janar, e majta pat premtuar protestat e reja, por po asistojmë në shkatërrimin e plotë të saj. S’ka më asnjë shpresë që PS t’i kthehet një politike normale e bashkëpunuese për reformat. Edvini ka dështuar si kryetar bashkie e si kryetar partie dhe ka mbetur veç si nj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama