Rezultate te kerkimit per termin: +Kryetar

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.175Z

Beckham kryetar i FA

Federata Angleze e Futbollit FA eshte duke e menduar seriozisht mundesine e emerimit te David Beckhamit si kryetar te FA. Sipas News of the World FA e sheh Beckhamin si njeriun e vetem i cili mund te rivendose marredheniet me FIFA-n te cilat jane acaruar teper pas ngjarjeve kontroverse koheve te fu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:43.873Z

Shkelzen Gashi: Albini kryetar real e Visari kryetar formal

Analisti dhe studiuesi, Shkelzen Gashi, i cili ka qenë një prej figurave të para që janë radhitur në radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, ka postuar në llogarinë e tij në Facebook, selfie-n e Fisnik Ismajlit me deputetët e LVV pas dësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.392Z

PDK, Gjykata e Apelit: Ndoka kryetar

Gjykata e Apelit ka rrezuar padine e Anton Gurakuqit dhe pretendimet e tij se eshte kryetar i PDK. Trupi gjykues, i perbere nga tre anetare, mori ne shqyrtim ankesen e pales paditese dhe ne perfundim njohu legjitimitetin e kongresit te jashtezakonshem te PDK me 3 qershor 2006, kur u zgjo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.500Z

Ivanovic, kandidat për kryetar në Mitrovicë

Oliver Ivanovic do të jetë një nga kandidatët për Kryetar komune të Mitrovicës në zgjedhjet e organizuara nga Serbia, më 30 maj. Ai do të jetë kandidat i Iniciativës Qytetare të Serbisë, Demokracisë dhe Drejtësisë. Ivanovic ka deklaruar të premten se ideja kryesore themelore e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.476Z

Blushi tradhton idealin, vetëshpallet kryetar partie

Kryqëzoi Edi Ramën si privatizues të Partisë Socialiste dhe për mungesë transparence, por vetë rrezikon të bëjë të njëjtën gjë. Ben Blushi, i cili tashmë ka ndryshuar dhe karrigen në sallën e parlamentit duke u ulur në rreshtat e opozitës, duket se ka konsumuar një vendimmarr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.082Z

Procedimi per dy kryetar komunash

E hene 24 Tetor 2011 1940 Shtimi I numrit te azilanteve Dy kryetare komunash jane derguar per ndjekje penale ne prokurori pasi akuzohen se kane shperdoruar detyren duke dhene vertetime false per disa persona kane aplikuar me pas per azil ne Belgjike. Policia ben te ditur se te paditurit ja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.300Z

Gjukanovic sërish kryetar i DPS-së?

Nga Express më 27 prill 2011 në ora 17:00 Kryeministri i Malit të Zi, Igor Lukshic, e cilësoi si lajm pozitiv faktin se të gjitha këshillat komunale të partisë në pushtet, DPS, e kanë propozuar sërish Milo Gjukanovicin për kryetar të partisë, në kongresin që do të zhvillohet më

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama