Rezultate te kerkimit per termin: +Kryetar

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.581Z

Një tjetër video: Një kryetar gjykate kërkon favore seksuale

Saimir Kodra ka deklaruar mbrëmë se shumë shpejt do të denoncohet një tjetër rast korrupsioni në gjykata. Sipas drejtuesit të emisionit investigativ Stop në Tv Klan, këtë radhë bëhet fjalë për kryetarin e një Gjykate në vend që kërkon favore seksuale për të dhënë një çështj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.597Z

Zbardhen emrat e kandidateve per kryetar te KQZ-se

Transmetuar me 30092016 - 1936 Tirane 30 shtator 2016 NOAal - Kryetares se Komisionit Qendror te Zgjedhjeve Lefterie Luzi i mbaron mandati ne 10 tetor 2016 por duket se ajo synon te drejtoje edhe per nje mandate tjeter kete instituci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.158Z

Inspektorati i Pasurive: Emrat e 22 zyrtarëve që janë gjobitur

Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive ka gjobitur dje 22 zyrtarë për shkak të vonesave të dorëzimit të deklaratave të tyre të pasurisë. Midis zyrtarëve të gjobitur spikat emri i shefit të Komisariatit të Tiranës, në Drejtorinë e Përgjithshme të Shtetit, Kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.693Z

Hashim Thaçi rizgjidhet kryetar i PDK-së 1 2 3 4 5 (7 vota) e di

Hashim Thaci rizgjidhet kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës. Ai u zgjodh pas mbledhjes së Kuvendit të pestë të kësaj partie, ndërsa ishte kandidat i vetëm që garonte në këtë post. Lexo të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.060Z

LDK publikon emrat për disa komuna, jo edhe për Prishtinën

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) ka paraqitur emrat e disa kandidatë të saj për kryetar komunash, të cilët do të garojnë në zgjedhjet e 3 nëntorit. Zyrtarë të këtij subjekti ende nuk i kanë bërë të ditur emrat e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.155Z

Alo... Edi Rama???

Besjan Pesha Alo... Alo... Edi Rama??  Zoti Kryetar, jam një qytetar i Tiranës, një nga ata që të kanë dhënë votën në të gjitha llojet e zgjedhjeve që janë bërë e ku figuronte emri jot. Aloo.. po, po, të kam dhënë votën e kam folur për ty kudo që kam mundur. Edhe fis e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.204Z

Lista, zyrtarët që fshehën pasurinë

Nëse nuk justifikojnë mosdeklarimin e pasurisë për vitin e fundit, plot 212 zyrtarë të administratës shtetërore rrezikojnë të gjobiten. Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive bëri publike dje emrat e atyre që nuk kanë respektuar detyrimin ligjor. Ky institucion p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama