Rezultate te kerkimit per termin: +Kryetar

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.300Z

Gjukanovic sërish kryetar i DPS-së?

Nga Express më 27 prill 2011 në ora 17:00 Kryeministri i Malit të Zi, Igor Lukshic, e cilësoi si lajm pozitiv faktin se të gjitha këshillat komunale të partisë në pushtet, DPS, e kanë propozuar sërish Milo Gjukanovicin për kryetar të partisë, në kongresin që do të zhvillohet më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.783Z

Prizreni ende pa kryetar

Vazhdon odiseja e zgjedhjeve ne Prizren ku ende nuk kemi nje fitues te komunes. Por ndersa deri te henen PDK udhehiqte me nje grusht votash me teper, te marten rezultati eshte permbysur, duke bere qe LDK-ja te kaloje ne avantazh dhe PDK-ja te nise kontestimet. Sipas te dhenave, ka qene nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.739Z

Përnaska: Bashkia, 3 vjet pa kryetar

Deputetja Deputetja e Partisë Demokratike në Qarkun e Tiranës, Lajla Përnaska, deklaroi dje se kryebashkiaku i Tiranës, Edi Rama, e ka braktisur prej kohësh punën e tij. “Praktikisht qyteti i Tiranës nuk ka kryetar bashkie. Në këto tre vite, qytetarët e Tiranës e kanë parë Ramë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.102Z

KQZ certifikon Kostic-in si kryetar i Graçanicës

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka certifikuar rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të jashtëzakonshme për kryetar të komunës së Graçanicës, të mbajtura më 18 janar 2015. KQZ në mbledhjen e sa të fundit ka certifikuar rezultatet sipas të cilave, Valdeta Kostic kandidat i List

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.599Z

Përnaska: Bashkia e Tiranës tre vjet pa kryetar

Deputetja e Partisë Demokratike, Lajla Përnaska, u shpreh sot se kryetari i Bashkisë së Tiranës, ka tre vite që ka braktisur këtë institucion, duke mos u marr me problemet e qytetarëve. Ajo shtoi se fotot e çastit pranë eskavatorëve nuk i gënjejnë dot qytetarët e Tiranës. "Ka tre vj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.174Z

Nenad Cvetkovic zgjidhet kryetar iParteshit

PRISHTINE- Në komunën e re të Parteshit në procesin e balotazhit për kryetar ka fituar Nenad Cvetkovic, nga Iniciativa Qytetare "Zaviçaj". Ndërkohë rivali i tij, Todor Mirkovic, nga Lista Unike Serbe, ka fituar 42% të votave. Në raundin e parë të zgjedhjeve, Cvetkovic nga Inici

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.377Z

Lutfi Haziri, përfundimisht kandidat për kryetar të LDK-së!

Lutfi Haziri, kryetar i LDK-së në Gjilan dhe kryetar aktual i Komunës së Gjilanit, njëri nga figurat më karizmatike të LDK-së, ka vendosur t'i jap fund dilemave dhe ka vendosur se do të futet në garën për kryetar të LDK-së. "Kysmet po, do shpall kandidaturën për kryetar të LDK-së",

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama