Rezultate te kerkimit per termin: +Kryetar

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.739Z

Përnaska: Bashkia, 3 vjet pa kryetar

Deputetja Deputetja e Partisë Demokratike në Qarkun e Tiranës, Lajla Përnaska, deklaroi dje se kryebashkiaku i Tiranës, Edi Rama, e ka braktisur prej kohësh punën e tij. “Praktikisht qyteti i Tiranës nuk ka kryetar bashkie. Në këto tre vite, qytetarët e Tiranës e kanë parë Ramë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.102Z

KQZ certifikon Kostic-in si kryetar i Graçanicës

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka certifikuar rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të jashtëzakonshme për kryetar të komunës së Graçanicës, të mbajtura më 18 janar 2015. KQZ në mbledhjen e sa të fundit ka certifikuar rezultatet sipas të cilave, Valdeta Kostic kandidat i List

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.599Z

Përnaska: Bashkia e Tiranës tre vjet pa kryetar

Deputetja e Partisë Demokratike, Lajla Përnaska, u shpreh sot se kryetari i Bashkisë së Tiranës, ka tre vite që ka braktisur këtë institucion, duke mos u marr me problemet e qytetarëve. Ajo shtoi se fotot e çastit pranë eskavatorëve nuk i gënjejnë dot qytetarët e Tiranës. "Ka tre vj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.174Z

Nenad Cvetkovic zgjidhet kryetar iParteshit

PRISHTINE- Në komunën e re të Parteshit në procesin e balotazhit për kryetar ka fituar Nenad Cvetkovic, nga Iniciativa Qytetare "Zaviçaj". Ndërkohë rivali i tij, Todor Mirkovic, nga Lista Unike Serbe, ka fituar 42% të votave. Në raundin e parë të zgjedhjeve, Cvetkovic nga Inici

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.377Z

Lutfi Haziri, përfundimisht kandidat për kryetar të LDK-së!

Lutfi Haziri, kryetar i LDK-së në Gjilan dhe kryetar aktual i Komunës së Gjilanit, njëri nga figurat më karizmatike të LDK-së, ka vendosur t'i jap fund dilemave dhe ka vendosur se do të futet në garën për kryetar të LDK-së. "Kysmet po, do shpall kandidaturën për kryetar të LDK-së",

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:22.049Z

Sot mbyllet fushata zgjedhore për kryetar të Ferizajt

Sot përmbyllet fushata zgjedhore për kryetar të Ferizajt. Udhëheqësit e partive politike do të vazhdojnë edhe sot t’i mbështesin kandidatët e tyre për kryetar të komunës së Ferizajt. Ata sot kanë planifikuar fushatë më intensive, për të kërkuar votën e qytetarëve të Feriza

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.306Z

ILDKPKI kallëzon 4 kryetarë komunash dhe 1 kryetar bashkie

Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive dhe Konfliktit të Interesave ka kallëzuar 4 kryetarë komunash dhe një kryetar bashkie, pasi dyshohen për fshehje të pasurisë. Në një noftim për shtyp të ILDKPKI thuhet se u paraqit pranë organit të akuzës kallëzimi penal n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama