Rezultate te kerkimit per termin: +Kryetar

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.040Z

Meta rizgjidhet kryetar i LSI

var fbShare url httpvizionplusalmeta-rizgjidhet-kryetar-i-lsisize smallbrbrIlir Meta do te vijoje te jete Kryetar i Levizjes Socialiste per Integrim Pas numerimit te votave te mbi 42 mije anetareve Meta mori mbeshtetjen e 76 te tyre Nderkohe qe rivalet e tij Perparim Spahiu dhe Shezai Rrokaj moren

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.574Z

Të gjithë duan ta bëjnë kryetar!

Nga Mero Baze   12 Dhjetori i parë si kryetar ka qenë i sikletshëm për Lulzim Bashën. Fjalimi i tij plot qoka dhe pa asnjë ide, nuk ngjiti. Ai ngacmoi sallën vetëm kur përmendte Berishën, Olldashin apo Azemin. Këta dy të fundit nuk jetojnë më dhe nuk e ndihmojnë dot ti japin d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.268Z

Kadri Veseli votohet Kryetar Kuvendi

Kuvendi ka zgjedhur edhe tre nënkryetarët: Xhavit Haliti, Sabri Hamiti dhe Glauk Konjufca. Me 71 vota Kadri Veseli zgjedhet kryetar i Kuvendit. 42 kundër. 1 abstenim Kadri Veseli propozohet për kryetar të Kuvendit. Xhavit Haliti për nënkryetar Hajredin Kuçi e ka propozuar zëvendëskryetarin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.644Z

Edi Rama, as kryetar partie, as kryetar bashkie, thjesht kryecuca e PS-së

Me 20 janar, e majta pat premtuar protestat e reja, por po asistojmë në shkatërrimin e plotë të saj. S’ka më asnjë shpresë që PS t’i kthehet një politike normale e bashkëpunuese për reformat. Edvini ka dështuar si kryetar bashkie e si kryetar partie dhe ka mbetur veç si nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.116Z

Albin Kurti, Kryetar i Vetëvendosjes

Nga Express më 25 qershor 2011 në ora 12:37 Në mbledhjen e parë zgjedhore të Këshillit të Përgjithshëm të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti edhe zyrtarisht është shpallur Kryetar pasi që më herët pa asnjë kundërkandidat është votuar nga anëtarët e 422 qendrave të Vetëven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.814Z

Sërish Baci kryetar

Në kuvendin e tretë zgjedhor, Behgjet Pacolli pa asnjë kundërkandidat është zgjedhur për të dytën herë kryetar partie i AKR-së. Pas rizgjedhjës Pacolli ka premtuar që do të jetë aty ku është interesi I partisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.318Z

Sejdiu propozohetper kryetar te LDK-se

PRISHTINE- Dega e pare e Lidhjes Demokratike te Kosoves ne Fushe Kosove ka propozuar te shtunen zyrtarisht Fatmir Sejdiun per kryetar te kesaj partie.Sejdiu u propozua per kryetar te partise ne Kuvendin zgjedhor te deges se pare te LDK-se ne Fushe Kosove ku u zgjodhen strukturat e reja udheheqese te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama