Rezultate te kerkimit per termin: +Kryetar

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.814Z

Sërish Baci kryetar

Në kuvendin e tretë zgjedhor, Behgjet Pacolli pa asnjë kundërkandidat është zgjedhur për të dytën herë kryetar partie i AKR-së. Pas rizgjedhjës Pacolli ka premtuar që do të jetë aty ku është interesi I partisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.318Z

Sejdiu propozohetper kryetar te LDK-se

PRISHTINE- Dega e pare e Lidhjes Demokratike te Kosoves ne Fushe Kosove ka propozuar te shtunen zyrtarisht Fatmir Sejdiun per kryetar te kesaj partie.Sejdiu u propozua per kryetar te partise ne Kuvendin zgjedhor te deges se pare te LDK-se ne Fushe Kosove ku u zgjodhen strukturat e reja udheheqese te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.593Z

Zhbogar uron kryetarët

Përfaqësuesi i lartë i BE-së në Kosovës, Samuel Zhbogar ka uruar kryetarët e rinjë të komunave, Leposaviq, Zubin Potok dhe Zveçan. “Urojmë kryetarët e rinjë të Leposiaviqit, Zubin Potokut dhe Zveçanit që të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.648Z

Kryetar me maskë

Nga Altin Ketro   Fill pas humbjes së zgjedhjeve në vitin 2005 nga Partia Socialiste, kryetari i asaj kohe, Fatos Nano, dha dorëheqjen dhe në garën për ta zëvendësuar hyri kryebashkiaku i Tiranës, Edi Rama. Jo vetëm anëtarësia, por edhe publiku në tërësi ishin t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.916Z

Lushtaku mbetet kryetar edhe nga burgu

Sami Lushtaku do të mbetet kryetar deri në vendimin që Gjykata Themelore e Mitrovicës do të japë në lidhje me akuzat ndaj tij. Edhe pse me ligj mandati i kryetarit pushon nëse ai mungon një muaj pa arsye, në rastin e Lushtakut Ministria e Pushtetit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.175Z

Beckham kryetar i FA

Federata Angleze e Futbollit FA eshte duke e menduar seriozisht mundesine e emerimit te David Beckhamit si kryetar te FA. Sipas News of the World FA e sheh Beckhamin si njeriun e vetem i cili mund te rivendose marredheniet me FIFA-n te cilat jane acaruar teper pas ngjarjeve kontroverse koheve te fu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:43.873Z

Shkelzen Gashi: Albini kryetar real e Visari kryetar formal

Analisti dhe studiuesi, Shkelzen Gashi, i cili ka qenë një prej figurave të para që janë radhitur në radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, ka postuar në llogarinë e tij në Facebook, selfie-n e Fisnik Ismajlit me deputetët e LVV pas dësh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama