Rezultate te kerkimit per termin: +Kryetare

Meta: total 1000 / total_found 5959 / time 0.003 / keyword[0] kryetare / docs[0] 5959 / hits[0] 7419 /
No Pic available
  • 2017-10-11

BE zyrë informacioni pranë 61 bashkive për integrimin dhe ligjet

Delegacioni i Bashkimit Europian në Tiranë në bashkëpunim me qeverinë shqiptare dhe bashkinë të gjithë vendin i dha udhë nga Lushnja zbatimit të projektit Bashkitë për në Europë.  Projekti, i pari në llojin e vet në vendin tonë, synon që më një fond prej 800.000 eurosh të n

No Pic available
  • 2017-10-10

Ku duhet të trokasë Rigerta? Myftaraj: Dy fjalë për Bordin e FAF

Marrë shkas nga fjalimi i Rigerta Lokut në Parlament, emisioni Ju flet Moska i Kastriot Myftaraj u fokusua pikërisht tek institucioni përgjegjës për kreditimin e feremrëve dhe zhvillimin e bujqësisë. Bëhet fjalë për Shoqërinë e Parë Financiare të Zhvillimit, një institucion pranë M

No Pic available
  • 2017-10-05

Kryemadhi: Meta ka pasur Petrit Vasilin njeriun më të besuar

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi është e ftuara e Artur Zhejit në emisionin 360 Gradë në Ora News. Ajo u pyet fillimisht rreth kandidimit të saj në krye të LSI. Kryemadhi: Zgjedhja ime si kryetare e LSI erdhi si rezultat i disa diskutimeve dhe debateve pas zgj

No Pic available
  • 2017-10-05

Kryemadhi: Pse kam qenë skeptike për marrëveshjet e Metës me Ramën

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi është e ftuara e Artur Zhejit në emisionin 360 Gradë në Ora News. Ajo sqaroi se pse ka qenë skeptike në marrëveshjet midis Ilir Metës dhe Edi Ramës. Zheji: Pse keni qenë skeptime për marrëveshjet? Kryemadhi: Unë kam qenë

No Pic available
  • 2017-09-29

Vasili: Po miratojmë komisione mediokre Vettingu?

Kreu i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, tha gjatë fjalës në Kuvend se palët politike bien në një pozicion paradoksal në lidhje me komisionet e Vettingut. Vasili: Sot ne vihemi në një pozicion paradoksal, që diskutojmë të mbështesim atë që komis

Kastriot Myftaraj i bën vettingun kryetares së Kolegjit të Apelimit
  • 2017-09-28

Kastriot Myftaraj i bën vettingun kryetares së Kolegjit të Apelimit

Njerëzit e vettingut sipas vettingut ishte tema e parë që trajtoi Kastriot Myftaraj në emisionin e tij të parë me titull “Ju flet Moska transmetuar mbrëmjen e sotme në Ora News. Personazhi të cilin analizoi në këtë emision ishte kryetarja e Kolegjit të Apelimit, Natasha Mulaj

Hajdutët e bankomatëve, bankat: Ja si duhet të ruheni
  • 2017-09-27

Hajdutët e bankomatëve, bankat: Ja si duhet të ruheni

Bullgari Viktor Eftimov dhe bashkëpunëtori i tij i shpallur në kërkim nuk ishin të parët që vinin në Shqipëri për të klonuar kartat e kreditit. Përmes metodës skimmer, në vendin ku futet karta, autorët vendosnin një pajisje që kopjon të dhënat, si dhe një minikamera për të marr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama