Rezultate te kerkimit per termin: +Kryetare

Meta: total 1000 / total_found 5959 / time 0.003 / keyword[0] kryetare / docs[0] 5959 / hits[0] 7419 /
Meidani Se kam besuar Rilindjen rrugedalja nuk eshte sulmi ndaj Blushit
  • 2015-05-03

Meidani Se kam besuar Rilindjen rrugedalja nuk eshte sulmi ndaj Blushit

Transmetuar me 03052015 - 0901 Rexhep Mejdani PUBLICITET Ish-presidenti Rexhep Meidani i kerkon qeverise te jete me afer qytetarit me e ndjeshme me sociale me humane e tolerante teresisht e drejte dinjitoze dhe e kujdesshme sepse ne te

Shkozet, militantë të PS konfliktohen me mbështetësit e Dumës
  • 2015-05-02

Shkozet, militantë të PS konfliktohen me mbështetësit e Dumës

Zyra e shtypit e kandidates për Bashkinë e Durrësit njoftoi se dy automjete me flamuj të PS-së kanë penguar takimet e Grida Dumës me banorët e zonës në lagjen nr. 14 në Shkozet Një incident i rëndë është shënuar dje në zonën e Shkozetit në Durrës ku militantë me flamuj të P

No Pic available
  • 2015-05-01

Grida Duma njihet me shqetësimet e banorëve të zonës së plazhit

Kandidatja e PD për Bashkinë e Durrësit, Grida Duma takoi banorë të zonës së plazhit të cilët e njohën me situatën ekonomike, sociale në këtë lagje të qytetit bregdetar. Sipas banorëve, prej vitesh janë lënë në harresë nga bashkia. “Po të shkosh tek Dako, unë e njoh seps

Zgjedhjet, Topalli del për herë të parë në mbështetje të Ademit
  • 2015-04-30

Zgjedhjet, Topalli del për herë të parë në mbështetje të Ademit

Deputetja demokrate, Jozefina Topalli mbështet për herë të parë publikisht kandidimin e Voltana Ademit në Shkodër. Në faqen e saj në Facebook, Topalli ka postuar një foto ku shfaqet në një bisedë të lirshme dhe të qeshur me Voltana Ademin, duke e shoqëruar edhe me një koment të

KLD shkarkon gjyqtarin Pojanaku, pezullon Osman Aliun
  • 2015-04-30

KLD shkarkon gjyqtarin Pojanaku, pezullon Osman Aliun

Këshilli i Lartë i Drejtësisë pezulloi nga detyra gjyqtarin e Kavajës Osman Aliu dhe shkarkoi nga detyra gjyqtarin e Pogradecit Dhimitër Pojanaku. Vendimet u morën në mbledhjen me dyer të mbyllura të Këshillit të Lartë të Drejtësisë, pas kërkesës së ministrit të Drejtësisë

No Pic available
  • 2015-04-29

Ditëlindja surprizë për Keti Bazhdarin, torta me bashkinë e Shkodrës/ FOTO

35 vjetori e gjen Keti Bazhdarin të ndërmarrë një sfidë tjetër të jetës së saj. Të garojë për kryetare të bashkisë së Shkodrës. Prandaj miqtë e saj dhe të rinjtë e FRESSH dhe të Forumit Civil CATI YOUTH  i bënë një festë surprizë për ditëlindjen e saj, pikërisht dje, 28

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama