Rezultate te kerkimit per termin: +Kryetare

Total: 5957
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.036Z

Ajnishahe Shala-Halimi, kandidate e VV për kryetare të Skenderajt

Sot, Vetëvendosje në Skenderaj mbajti konferencë për media ku u publikuan rezultate e zgjedhjeve të brendshme si dhe u shpall kandidatja e Lëvizjes për Kryetare të Komunës së Skenderajt. Me 2 gusht, nga ora 10:00 e deri në ora 20:00, anëta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.377Z

Protestuesja që u përplas me Ramën e Veliajn, kryetare e PD-së në Kombinat?

Kryeministri Edi Rama dhe ministri i Mirëqënies Sociale, Erion Veliaj, u përplasën me disa protestues gjatë ditës së sotme, gjatë Panarit të Punës. Një prej protestuesve ka qenë shumë agresive dhe i ka kërkuar llogari Veliajt se përse e ka pushuar nga puna. Ajo pretendonte se ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.771Z

Dule Drejton si kryetare parlamenti e nje vendi te botes se trete

24/09/2010PBDNJ sulm numrit dy te shtetit Akuza per vjedhje te votes se deputeteve me dekretin e Presidentit te Republikes per pronat Kryetarja e Kuvendit dhe mazhoranca mori edhe nga kryetari i PBDNJ-se Vangjel Dule. Ne fjalen e tij gjate seances se djeshme parlamentare Dule e akuzoi Topallin per s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.448Z

Brace Albana Vokshi kryetare e re e Kuvendit 

Ironia Deklarimet e Kryeministrit Jo Nano dhe jo Topi-President jane zbardhur nga deputeti socialist Erjon Brace bashke me pasojat e veta politike. Ne faqen e tij ne Facebook Brace vlereson se Berisha synon te vendose Kryetaren e Kuvendit Jozefina Topalli presidente per te kaluar deputeten Alb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:27.211Z

Pack rizgjidhet Kryetare e grave te Partive popullore

Kongresi i Grave te Partive Popullore Evropiane, zgjodhi serish Doris Pak si presidente te ketij kongresi per nje mandat tre vjecar. Kongresi i mbajtur ne Bukuresht te Rumanise mblodhi 100 perfaqesuese te Partive Popullore te 26 vendeve anetare, mes tyre edhe nga Shqiperia. Delegacioni yne kryesohej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.373Z

Joleza Koka tregon pse nuk do të rikandidojë për kryetare e FRESSH

Transmetuar më 05.03.2016 - 09:38 Joleza Koka nuk do të rikandidojë më për kryetare të FRESSH-it. Në një intervistë për gazetën ‘Panorama’ ajo thotë se “unë do të jem kry

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.701Z

Komisioni i Mediave/ Peza: Bushati, jo kryetare e AMA, vakanca për 4 vende

Mazhoranca kërkon nisjen e procedurës për zgjedhjen e kryetarit të ri të AMA. Në mbledhjen e Komisionit parlamentar të Medias, deputetët socialistë u shprehën për hapjen e procedurave për 4 vendet vakante të Autoritetit të Mediave Audiovizuale, bazuar kjo edhe në një verifikim të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama