Rezultate te kerkimit per termin: +Kryetare

Total: 5957
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:27.211Z

Pack rizgjidhet Kryetare e grave te Partive popullore

Kongresi i Grave te Partive Popullore Evropiane, zgjodhi serish Doris Pak si presidente te ketij kongresi per nje mandat tre vjecar. Kongresi i mbajtur ne Bukuresht te Rumanise mblodhi 100 perfaqesuese te Partive Popullore te 26 vendeve anetare, mes tyre edhe nga Shqiperia. Delegacioni yne kryesohej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.373Z

Joleza Koka tregon pse nuk do të rikandidojë për kryetare e FRESSH

Transmetuar më 05.03.2016 - 09:38 Joleza Koka nuk do të rikandidojë më për kryetare të FRESSH-it. Në një intervistë për gazetën ‘Panorama’ ajo thotë se “unë do të jem kry

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.701Z

Komisioni i Mediave/ Peza: Bushati, jo kryetare e AMA, vakanca për 4 vende

Mazhoranca kërkon nisjen e procedurës për zgjedhjen e kryetarit të ri të AMA. Në mbledhjen e Komisionit parlamentar të Medias, deputetët socialistë u shprehën për hapjen e procedurave për 4 vendet vakante të Autoritetit të Mediave Audiovizuale, bazuar kjo edhe në një verifikim të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.303Z

Klajda Gjosha zgjidhet kryetare e Lëvizjes së Gruas për Integrim

28-05-2012 / Gazeta 55 Klajda Gjosha është zgjedhur kryetare e gruas për integrim. Gjatë fjalës së saj, Gjosha deklaroi se do të përfaqësojë zërin e të gjitha vajzave dhe grave për ti dhënë pozicionin e merituar në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:10.224Z

Fier Keshilli i Qarkut realizon 2 mbledhje me 2 kryetare

pFIER - Mbledhja e Keshillit te Qarkut te Fierit po zhvillohet sot paralelisht ne dy salla me dy kryetare duke e bere edhe me problematike situaten e ketij institucioni qe per shkak te konflikteve paszgjedhore prej 1 viti e gjysme po mban peng aktivitetin administrativ te njesive vendorebrKeshilli e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.372Z

Edlira Bushati, kryetare e KKRT-së, Suela Musta anëtare

Kuvendi i Shqipërisë miratoi dje dy anëtarë të rinj në Këshillin Kombëtar të Radio-Televizioneve. Me 73 vota pro, Kuvendi miratoi dje Edlira Bushatin dhe Suela Mustën si anëtaret më të reja të KKRT-së. Këto ndryshime erdhën për shkak të zgjedhjes si deputete në Kuvendin e Shqipë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.671Z

Marine Le Pen kryetare e Frontit Nacional

Marine le Pen e njoftoi ne nje kongres partie ne Tours ndryshimin i cili u realizua permes nje anketimi te rreth 22.000 anetareve te partise. Me ne krye 42-vjecaren terheqese e cila ka te njejtin qendrim si babai i saj ne lidhje me imigracionin dhe kunder Evropes partia pritet te kete nje shtim te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama