Rezultate te kerkimit per termin: +Kryetare

Meta: total 1000 / total_found 5959 / time 0.003 / keyword[0] kryetare / docs[0] 5959 / hits[0] 7419 /
Paguan 57 mijë lekë produkte, faqja online që ia shiti i bën bllok
  • 2018-05-24

Paguan 57 mijë lekë produkte, faqja online që ia shiti i bën bllok

Tregu online edhe në Shqipëri tashmë është një realitet, por nga ana tjetër konsumatori është i pambrojtur për cilësinë dhe sigurinë që paraqet ky treg. Faqet në Instagram të cilat ofrojnë produkte të shumta, nuk janë të kontrolluara dhe mashtrojë me produktet që shesin. Rasti

No Pic available
  • 2018-05-19

Paloka Ramës: Ti me xhevahirët Xhafa e Tahiri punoni kundër Shqipërisë

Kryeministri Edi Rama pas deklaratës së gazetarit Jetmir Olldashi që deklaroi se e ka bërë ai përgjimin në lokalin e Agron Xhafës, akuzoi kreun e opozitës Lulzim Basha se me xhevahirët e tij po përpiqet të pengojë rrugëtimin e shqipërisë drejt BE-së. Ky reagim i Ramës ka qenë i pa

Eleni Laperi rrëfehet në Harabel
  • 2018-05-11

Eleni Laperi rrëfehet në Harabel

Eleni Laperi studiuese e artit bashkëkohor do të jetë më 14 Maj, ora 7:00 në një rrëfim pranë hapësirës Harabel. Kritikja e artit do të trajtojë influencat e forta që sistemet politike kanë ushtruar mbi artin pamor në Shqipëri, duke u ndalur në periudhën e komunizmit, për të vazh

KLD rikthen Shpresa Beçajn në Gjykatën e Apelit pas 4 vitesh
  • 2018-05-07

KLD rikthen Shpresa Beçajn në Gjykatën e Apelit pas 4 vitesh

Pas një periudhe 4-vjeçare, Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka vendosur sot të rikthejë në detyrë ish-kryetaren e Gjykatës së Lartë, Shpresa Beçaj. KLD e ka rikthyer Beçajn si gjyqtare në Gjykatën e Apelit. Gjyqtarja e njohur vjen në këtë detyrë me vendim të KLD, pasi ka fituar m

No Pic available
  • 2018-04-24

Liri Belishova, e vetmja që kërkoi falje për krimet e komunizmit

Ish-antarja e Byrosë Politike e Komitetit Qendror të PPSH-së, Liri Belishova është ndarë nga jeta, dje, në moshën 92-vjeçare. Ajo ka qenë një nga drejtueset kryesore të Partisë Komuniste. Liri Belishova ka qenë ndër të vetmet komuniste që ka kërkuar falje për bashkëpunimin me di

No Pic available
  • 2018-04-23

Majlinda Bregu, sekretare e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal

Pozicioni i Sekretarit të Përgjithshëm të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal do të ketë tashmë një kryetare femër dhe ajo është as më pak e as më shumë, por ish- ministrja e integrimit në qeverinë e PD, Majlinda Bregu. E vendosur në një garë përballë ish-kryeministrit dhe min

Ndërron jetën në moshën 91-vjeçare Liri Belishova
  • 2018-04-23

Ndërron jetën në moshën 91-vjeçare Liri Belishova

Ka ndërruar jetë në moshën 91-vjeçare Liri Belishova, një nga drejtueset kryesore të Partisë Komuniste që nga vitet e para të krijimit të saj. Liri Belishova ka qenë anëtare e Byrosë Politike dhe e Komitetit Qendror të PPSH-së. Ajo lindi në Belishovë të krahinës së Mallakastrës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama