Rezultate te kerkimit per termin: +Kryetarja +Topalli

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.961Z

Topalli Deklaratat e Priftit te forta

Zonja Topalli tha se nuk mund te bente deklarate pa u mbledhur kryesia e partise dhe pa diskutuar brenda saj. Deputeti i larguar nje ish-socialist u perfshi ne listen e deputeteve demokrate te Qarkut te Shkodres ne zgjedhjet e qershorit te vitit te shkuar. As qe kam bere dhe nuk do te beje ndonjeher

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.564Z

Kryeparlamentarja Topalli, e ftuar speciale e Kolegjit Evropian të Parmës

TIRANE - Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ndodhet në Itali për të marrë pjesë si e ftuar speciale e Kolegjit Evropian të Parmës, në ceremoninë e inaugurimit të Vitit të Ri akademik. Në këtë ceremoni , e cila shënon një ngjarje të rëndësishme për Kolegjin evropian të Parmë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.214Z

Davutoglu-Topalli: Investimet turke në Shqipëri, prioritet i diplomacisë parlamentare

Tiranë, 18 tetor NOA-Kryetarja e kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli dhe ministri i Jashtëm i Turqisë, Ahmed Davutoglu kanë rënë dakord që prioritet i dy vendeve duhet të jetë bashkëpunimi dhe integrimi ekonomik. Gjatë takimit në kryesinë e kuvendit, Davutogli e Topalli kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.992Z

Zv/prezenti i KE takon Presidentin Topi e kryeparlamentaren Topalli

Zv/presidenti i KE-së, Franco Frattini, është pritur dje në takime të veçanta edhe nga Presidenti i Republikës, Bamir Topi, dhe Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli. Kryetarja Topalli e falënderoi Frattini-n për mbështetjen e tij të vazhdueshme dhe për angazhimin e tij për liberalizim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.864Z

Berlin, Topalli fton biznesin gjerman të rrisë prezencën në Shqipëri

09-02-2012 / Gazeta 55 Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli takon Kryetarin e Parlamentit të Landit të Berlinit, Ralf Ëieland   Në ditën e dytë të vizitës së saj në Gjermani, kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli zhvilloi tet&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.497Z

Topalli-Lamers Shqiperia nje faktor stabiliteti

“Kontributi i Shqipërisë në NATO është shumë i vlerësuar. Misionet tuaja janë shumë të rëndësishme dhe vendi juaj është një faktor stabiliteti”, tha sot Presidenti i Asamblesë Parlamentare të NATO-s, Ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.742Z

Foto nga takimi i Kryetares Topalli me gratë në Lundër.

// Please insert content... Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(documen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama