Rezultate te kerkimit per termin: +Kryetarja +Topalli

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.992Z

Zv/prezenti i KE takon Presidentin Topi e kryeparlamentaren Topalli

Zv/presidenti i KE-së, Franco Frattini, është pritur dje në takime të veçanta edhe nga Presidenti i Republikës, Bamir Topi, dhe Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli. Kryetarja Topalli e falënderoi Frattini-n për mbështetjen e tij të vazhdueshme dhe për angazhimin e tij për liberalizim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.864Z

Berlin, Topalli fton biznesin gjerman të rrisë prezencën në Shqipëri

09-02-2012 / Gazeta 55 Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli takon Kryetarin e Parlamentit të Landit të Berlinit, Ralf Ëieland   Në ditën e dytë të vizitës së saj në Gjermani, kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli zhvilloi tet&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.497Z

Topalli-Lamers Shqiperia nje faktor stabiliteti

“Kontributi i Shqipërisë në NATO është shumë i vlerësuar. Misionet tuaja janë shumë të rëndësishme dhe vendi juaj është një faktor stabiliteti”, tha sot Presidenti i Asamblesë Parlamentare të NATO-s, Ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.742Z

Foto nga takimi i Kryetares Topalli me gratë në Lundër.

// Please insert content... Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(documen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.742Z

Foto nga vizita e Kryetares së Kuvendit Topalli në Francë.

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.741Z

Foto te Kryetares se Kuvendit Topalli me Presidentin Jacques Delors

// Please insert content... Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.388Z

Replika Topi- Topalli për dekorimet e ish- të përndjekurve

TIRANE- Replika në distancë mes presidentit Topi dhe kryetares së parlamentit Jozefina Topalli. Të dy zyrtarët më të lartë të vendit ishin të pranishëm në institutin e të përndjekurve politikë, ku po zhvillohej ceremonia homazhe në nderim të dy viktimave të komunizmit Sokol Sokolit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama