Rezultate te kerkimit per termin: +Kryetarja +Topalli

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.864Z

Berlin, Topalli fton biznesin gjerman të rrisë prezencën në Shqipëri

09-02-2012 / Gazeta 55 Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli takon Kryetarin e Parlamentit të Landit të Berlinit, Ralf Ëieland   Në ditën e dytë të vizitës së saj në Gjermani, kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli zhvilloi tet&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.497Z

Topalli-Lamers Shqiperia nje faktor stabiliteti

“Kontributi i Shqipërisë në NATO është shumë i vlerësuar. Misionet tuaja janë shumë të rëndësishme dhe vendi juaj është një faktor stabiliteti”, tha sot Presidenti i Asamblesë Parlamentare të NATO-s, Ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.742Z

Foto nga takimi i Kryetares Topalli me gratë në Lundër.

// Please insert content... Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(documen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.742Z

Foto nga vizita e Kryetares së Kuvendit Topalli në Francë.

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.741Z

Foto te Kryetares se Kuvendit Topalli me Presidentin Jacques Delors

// Please insert content... Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.388Z

Replika Topi- Topalli për dekorimet e ish- të përndjekurve

TIRANE- Replika në distancë mes presidentit Topi dhe kryetares së parlamentit Jozefina Topalli. Të dy zyrtarët më të lartë të vendit ishin të pranishëm në institutin e të përndjekurve politikë, ku po zhvillohej ceremonia homazhe në nderim të dy viktimave të komunizmit Sokol Sokolit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.935Z

Topalli Antishqiptare protestat e opozites ne prag te vizave

Protestat e paralajmeruara te opozites jane antishqiptare dhe kunder levizjes se lire. Keshtu deklaroi dje Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli nga Muriqani ku zhvilloi nje vizite se bashku me nje grup te Asamblese Nacionale te Frances. E pyetur per qendrimin e Partise Socialiste

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama