Rezultate te kerkimit per termin: +Kryetarja +Topalli

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.742Z

Foto nga vizita e Kryetares së Kuvendit Topalli në Francë.

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.741Z

Foto te Kryetares se Kuvendit Topalli me Presidentin Jacques Delors

// Please insert content... Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.388Z

Replika Topi- Topalli për dekorimet e ish- të përndjekurve

TIRANE- Replika në distancë mes presidentit Topi dhe kryetares së parlamentit Jozefina Topalli. Të dy zyrtarët më të lartë të vendit ishin të pranishëm në institutin e të përndjekurve politikë, ku po zhvillohej ceremonia homazhe në nderim të dy viktimave të komunizmit Sokol Sokolit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.935Z

Topalli Antishqiptare protestat e opozites ne prag te vizave

Protestat e paralajmeruara te opozites jane antishqiptare dhe kunder levizjes se lire. Keshtu deklaroi dje Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli nga Muriqani ku zhvilloi nje vizite se bashku me nje grup te Asamblese Nacionale te Frances. E pyetur per qendrimin e Partise Socialiste

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.284Z

Topalli: Shqipëria këtë vit merr statusin

Pavarësisht luftës së ashpër politike që po zhvillohet mes mazhorancës dhe opozitës kohët e fundit, ish-kryetarja e Kuvendit dhe deputete e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli, shprehet optimiste për një vendim pozitiv të Brukselit lidhur me rrugën e integrimit të Shqipërinë në Ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.253Z

Shkodër, Topalli në ekspozitën, “Mëshire o zot se kam gabue”

Çelet në Shkodër ekspozita “Mëshirë o Zot se Kam Gabue”. Një dokumentar, piktura dhe elementë të tjerë të komunizmit, ishin pjesë e ekspozitës. E pranishme në çelje ishte dhe kryeparlamentarja Topalli, e cila u ndal tek të persekutuarit. SHKODËR- Ekspozita e titulluar &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.155Z

PS: Topalli abuzonme fondet, ka rrogënmë të lartë në vend

TIRANË- Partia Socialiste ka akuzuar sot kryeparlamentaren Topalli se po pasurohet në mënyrë abuzive në kurrizin e shqiptatëve. Në një deklaratë për shtyp deputetja Shega Ligori thekson se, “sot në Republikën e Shqipërisë rroga më e lartë shtetërore rezulton të jetë ajo e Kr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama