Rezultate te kerkimit per termin: +Kryetarja +Topalli

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.388Z

Replika Topi- Topalli për dekorimet e ish- të përndjekurve

TIRANE- Replika në distancë mes presidentit Topi dhe kryetares së parlamentit Jozefina Topalli. Të dy zyrtarët më të lartë të vendit ishin të pranishëm në institutin e të përndjekurve politikë, ku po zhvillohej ceremonia homazhe në nderim të dy viktimave të komunizmit Sokol Sokolit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.935Z

Topalli Antishqiptare protestat e opozites ne prag te vizave

Protestat e paralajmeruara te opozites jane antishqiptare dhe kunder levizjes se lire. Keshtu deklaroi dje Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli nga Muriqani ku zhvilloi nje vizite se bashku me nje grup te Asamblese Nacionale te Frances. E pyetur per qendrimin e Partise Socialiste

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.284Z

Topalli: Shqipëria këtë vit merr statusin

Pavarësisht luftës së ashpër politike që po zhvillohet mes mazhorancës dhe opozitës kohët e fundit, ish-kryetarja e Kuvendit dhe deputete e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli, shprehet optimiste për një vendim pozitiv të Brukselit lidhur me rrugën e integrimit të Shqipërinë në Ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.253Z

Shkodër, Topalli në ekspozitën, “Mëshire o zot se kam gabue”

Çelet në Shkodër ekspozita “Mëshirë o Zot se Kam Gabue”. Një dokumentar, piktura dhe elementë të tjerë të komunizmit, ishin pjesë e ekspozitës. E pranishme në çelje ishte dhe kryeparlamentarja Topalli, e cila u ndal tek të persekutuarit. SHKODËR- Ekspozita e titulluar &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.155Z

PS: Topalli abuzonme fondet, ka rrogënmë të lartë në vend

TIRANË- Partia Socialiste ka akuzuar sot kryeparlamentaren Topalli se po pasurohet në mënyrë abuzive në kurrizin e shqiptatëve. Në një deklaratë për shtyp deputetja Shega Ligori thekson se, “sot në Republikën e Shqipërisë rroga më e lartë shtetërore rezulton të jetë ajo e Kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.640Z

Topalli ne zonen e permbytur ne Shkoder: Jane marre masa

Nga qyteti i Shkodres, Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli se bashku me deputetet e maxhorances ne kete qytet, u shpreh dje se i gjithe shteti ne nivel qendror dhe lokal eshte ne gatishmeri te plote ore pas ore ne mbeshtetje dhe ne ndihme te familjeve te demtuara nga dalja e lumenjve nga shtrati.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.931Z

Kryetarja e Kuvendit përshëndet ardhjen e deputetëve të opozitës në Kuvend.

Kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli përshëndeti vendimin e opozitës për të ndërprerë bojkotin e për të marrë pjesë sot në punimet e Kuvendit, në respekt të mandateve të tyre, por edhe si rrugën më të mirë për të dhënë kontributin e pazëvendësueshëm në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama