Rezultate te kerkimit per termin: +Kryetarja +Topalli

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.493Z

Kryetarja e Kuvendit Topalli pret Milloshoskin

Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli takoi sot Ministrin e Jashtëm të Maqedonisë Antonio Milloshoski. Takimi mes Kryetares së Kuvendit dhe Ministrit të Jashtëm maqedonas u përqëndrua më tej në projektin madhor të infrastrukturës Korridori 8. Të dy autoritetet e larta cilësuan proje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.743Z

Kryetarja Topalli - Kryetari i Parlamentit zvicerian

// Please insert content... Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(documen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.743Z

Kryetarja Topalli - Kryeministri i Spanjës Zapatero

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(function($) {

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.742Z

Kryetarja Topalli - Kryetari i Parlamentit spanjoll Martinez

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.743Z

Kryetarja Topalli - Kryetari i Bashkisë së Bernës

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(function($) {

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.743Z

Kryetarja Topalli - Zëvendëskryetari i parlamentit të Marokut

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.743Z

Kryetarja Topalli në Asamblenë Parlamentare Euro-Mesdhetare

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama