Rezultate te kerkimit per termin: +Kryetarja +Topalli

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.742Z

Kryetarja Topalli - Kryetari i Parlamentit spanjoll Martinez

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.743Z

Kryetarja Topalli - Kryetari i Bashkisë së Bernës

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(function($) {

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.743Z

Kryetarja Topalli - Zëvendëskryetari i parlamentit të Marokut

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.743Z

Kryetarja Topalli në Asamblenë Parlamentare Euro-Mesdhetare

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.742Z

Kryetarja Topalli - Presidenti i Senatit spanjoll, Javier Rojo

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.609Z

Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli shtron darkë Iftari

Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli si çdo vit, që prej 6 vitesh kur është në krye të këtij insititucioni , ka shtruar iftar për besimtarët myslimanë në muajin e shenjtë Ramazanit. Ndërsa ka falenderuar të ftuarit në &c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.140Z

Kryetarja e Parlamentit Topalli vizite ne Indi

Gjatë vizitës së saj në indi, kryetarja e kuvendit , jozefina Topalli dhe  homolgia indiane, kanë vlerësuar Figurën e nënë Terezës, si pikëlidhjen më të fortë mes dy vendve.  Topalli i prezantoi zonjës Kumar, pë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama