Rezultate te kerkimit per termin: +Kryetarja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.743Z

Kryetarja Topalli - Kryetari i Bashkisë së Bernës

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(function($) {

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.743Z

Kryetarja Topalli - Zëvendëskryetari i parlamentit të Marokut

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.743Z

Kryetarja Topalli në Asamblenë Parlamentare Euro-Mesdhetare

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.493Z

Kryetarja e Kuvendit Topalli pret Milloshoskin

Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli takoi sot Ministrin e Jashtëm të Maqedonisë Antonio Milloshoski. Takimi mes Kryetares së Kuvendit dhe Ministrit të Jashtëm maqedonas u përqëndrua më tej në projektin madhor të infrastrukturës Korridori 8. Të dy autoritetet e larta cilësuan proje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.697Z

Kryetarja e parlamentit të Pakistanit viziton Beratin

BERAT- Kryetarja e parlamentit të Pakistanit Fahmida Mirza, e cila gjendet për një vizitë zyrtare në Shqipëri, ka zhvilluar sot një vizitë në qytetin e Beratit. Së bashku me delegacionin që ajo përfaqëson Mirza ka zhvilluar një takim në zyrën e kryetarit të bashkisë Fadil Nasufi, k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.627Z

Kryetarja e Kuvendit takon kongresmenin amerikan Eliot Engel.

  Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli u takua sot me kongresmenin amerikan Eliot Engel, një  nga personalitet më të njohura ndërkombëtare në mbështetje të integrmit euroatlantik të Shqipërisë. Në hyrje të bisedës Kryetarja e Kuvendit falenderoi z.Eliot Engel për rolin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.416Z

Kryetarja e Kuvendit uron besimtarët myslimanë për Fitër Bajramin

Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli i shpreh urimet e para nga Myftinia e  Shkodrës.   Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli, urimet e para për  besimtarët myslimanë, i përcolli nga qyteti i Shkodrës.  E shoqëruar dhe nga deputetë të qytetit dhe autoritetet e pushte

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama