Rezultate te kerkimit per termin: +Kryetarja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.706Z

“Nënat do të votojnë PD-në për fëmijët e tyre”

15/06/2009  Kryetarja e Kuvendit, Topalli, kërkon votën e grave të Elbasanit Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, u ka kërkuar vajzave dhe nënave të qytetit të Elbasanit që të votojnë pro Partisë Demokratike në zgjedhjet e 28 qershorit. Kryeparlamentarja fillimisht përmend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.586Z

Në Gjakovë do prodhohen mbulesat për makinat Wolksfagen, Audi dhe Volvo

Kryetarja e Komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari Lila, ka marrë pjesë të premten në Suedi, në qytetin Goteborg ku është bërë nënshkrimi i kontratës me kompaninë e njohur "Trox",veprimtari afariste kjo e cila merret me prodhimin e mbulesave të automjeteve. Kusari ka thënë se në Gjak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.468Z

Luzi Transparenca mbron te drejtat e votuesit parandalon korrupsionin

Transmetuar me 28102016 - 1657 Kryetarja e Komisionit Qendror te Zgjedhjeve zj Lefterije Luzi mori pjese sot ne seminarin me teme Financimi i partite politike dhe fushatave zgjedhore i organizuar nga Keshilli i Evropes dhe Delegacion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.728Z

Topalli në Itali e ftuar nga Fini

  TIRANË- Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli do të zhvillojë një vizitë dy ditore në Itali, me ftesë të Presidentit të Dhomës së Deputetëve të Italisë, Gianfrianco Fini. Topalli do referojë në tryezën e rrumbullakët me temë "Parlamentet në procesin e Asociim -Stabi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.521Z

Topalli- banorëve në Shkodër: Mos rezistoni por largohuni

Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ka inspektuar sot zonat e përmbytura në qarkun e Shkodrës. Topalli po ndjek nga afër situatën në Shirgj,Bërdicë, Trush dhe Dajç ku situata nga përmbytjet është më e rëndë. Kryetarja e Kuvendit duke i bërë thirrje banorëve të këtyre zonave të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.576Z

Topalli: Vizat do hiqen këtë vit pavarësisht pengesave

Kryetarja e Kuvendit deklaron se vendi është para zhvillimeve të rëndësishme dhe pavarësisht pengesave të dikujt, këtë vit do realizohet heqja e vizave. Kryetarja e Kuvendit vizitoi kryegjyshatën në ditën e Sulltan Novruzit, duke u shprehur e bindur për heqjen e vizave. "Kjo është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.531Z

Topalli: Opozita duhet të vijë në kuvend për të bashkëpunuar për reformat

Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli, gjatë punimeve të seancës së sotme plenare, ripërsëriti thirrjen ndaj opozitës që të vijë në parlament për të bashkëpunuar në projektet e mëdha të integrimit të vendit. "Shfrytëzoj edhe njëherë rastin për të ftuar deputetët e opozitës q

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama