Rezultate te kerkimit per termin: +Kryetarja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.630Z

Kryetarja e Kuvendit:"

    Kur nga anëtarësimi i Shqipërisë në NATO jemi vetëm pak orë larg dhe MSA sapo ka hyrë në fuqi,  Kryetarja e Kuvendit vijon të takohet me banorë të komunave të ndryshme për të ndarë me ta,  gëzimin e këtyre ngjarjeve madhore.   Në komunat Bushat, Dajç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.916Z

Shkarkohet kryetarja e Shërbimit Civil

ADI SHKEMBIShkarkohet nga dety-ra kryetarja e Komisionit të Shërbimit Civil, Mimoza Hysenaj. Vendimi është marrë nga tre anëtarët e këtij Komisioni, Shahin Bistri, Kostandin Kazanxhi dhe Sajmir Mani gjatë një mbledhje të zhvilluar në 5 mars. Në vendim janë renditur 20 shkelje të bëra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.743Z

Kryetarja Topalli - Kryetari i Parlamentit zvicerian

// Please insert content... Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(documen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.743Z

Kryetarja Topalli - Kryeministri i Spanjës Zapatero

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(function($) {

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.270Z

Kryetarja e FRESSH braktis Asamblenë

Kryetarja e FRESSH, Elisa Spiropali, Kryetarja e sapozgjedhur e FRESSH, Elisa Spiropali, ka braktisur Asamblenë Kombëtare të Forumit Rinor Euro Socialist Shqiptar, për shkak mosmarrëveshjet me anëtarët e tjerë të Asamblesë Kombëtare, kanë qenë shkaku që kryetarja e FRESSH ka braktisur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.107Z

Shqipëri: Kryetarja Topallli viziton komunën e Postribës

Kryetarja e rizgjedhur e Parlamentit te Shqiperise, zonja Jozefina Topalli tha sot se sfidat me te ngutshme te Parlamentit te ri jane rritja e mireqenies ekonomike te shqiptareve si dhe vazhdimi i proceseve integruese per ne Bashkimin Europian.  Nderkohe, kryetarja Topalli u beri thirrje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.742Z

Kryetarja Topalli - Kryetari i Parlamentit spanjoll Martinez

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama