Rezultate te kerkimit per termin: +Kryetarja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.270Z

Kryetarja e FRESSH braktis Asamblenë

Kryetarja e FRESSH, Elisa Spiropali, Kryetarja e sapozgjedhur e FRESSH, Elisa Spiropali, ka braktisur Asamblenë Kombëtare të Forumit Rinor Euro Socialist Shqiptar, për shkak mosmarrëveshjet me anëtarët e tjerë të Asamblesë Kombëtare, kanë qenë shkaku që kryetarja e FRESSH ka braktisur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.107Z

Shqipëri: Kryetarja Topallli viziton komunën e Postribës

Kryetarja e rizgjedhur e Parlamentit te Shqiperise, zonja Jozefina Topalli tha sot se sfidat me te ngutshme te Parlamentit te ri jane rritja e mireqenies ekonomike te shqiptareve si dhe vazhdimi i proceseve integruese per ne Bashkimin Europian.  Nderkohe, kryetarja Topalli u beri thirrje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.742Z

Kryetarja Topalli - Kryetari i Parlamentit spanjoll Martinez

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.743Z

Kryetarja Topalli - Kryetari i Bashkisë së Bernës

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(function($) {

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.743Z

Kryetarja Topalli - Zëvendëskryetari i parlamentit të Marokut

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.743Z

Kryetarja Topalli në Asamblenë Parlamentare Euro-Mesdhetare

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.493Z

Kryetarja e Kuvendit Topalli pret Milloshoskin

Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli takoi sot Ministrin e Jashtëm të Maqedonisë Antonio Milloshoski. Takimi mes Kryetares së Kuvendit dhe Ministrit të Jashtëm maqedonas u përqëndrua më tej në projektin madhor të infrastrukturës Korridori 8. Të dy autoritetet e larta cilësuan proje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama