Rezultate te kerkimit per termin: +Kryetarja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.107Z

Shqipëri: Kryetarja Topallli viziton komunën e Postribës

Kryetarja e rizgjedhur e Parlamentit te Shqiperise, zonja Jozefina Topalli tha sot se sfidat me te ngutshme te Parlamentit te ri jane rritja e mireqenies ekonomike te shqiptareve si dhe vazhdimi i proceseve integruese per ne Bashkimin Europian.  Nderkohe, kryetarja Topalli u beri thirrje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.742Z

Kryetarja Topalli - Kryetari i Parlamentit spanjoll Martinez

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.743Z

Kryetarja Topalli - Kryetari i Bashkisë së Bernës

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(function($) {

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.743Z

Kryetarja Topalli - Zëvendëskryetari i parlamentit të Marokut

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.743Z

Kryetarja Topalli në Asamblenë Parlamentare Euro-Mesdhetare

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.493Z

Kryetarja e Kuvendit Topalli pret Milloshoskin

Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli takoi sot Ministrin e Jashtëm të Maqedonisë Antonio Milloshoski. Takimi mes Kryetares së Kuvendit dhe Ministrit të Jashtëm maqedonas u përqëndrua më tej në projektin madhor të infrastrukturës Korridori 8. Të dy autoritetet e larta cilësuan proje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.697Z

Kryetarja e parlamentit të Pakistanit viziton Beratin

BERAT- Kryetarja e parlamentit të Pakistanit Fahmida Mirza, e cila gjendet për një vizitë zyrtare në Shqipëri, ka zhvilluar sot një vizitë në qytetin e Beratit. Së bashku me delegacionin që ajo përfaqëson Mirza ka zhvilluar një takim në zyrën e kryetarit të bashkisë Fadil Nasufi, k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama