Rezultate te kerkimit per termin: +Kshtu

Meta: total 1000 / total_found 2183 / time 0.001 / keyword[0] kshtu / docs[0] 2183 / hits[0] 3286 /
Rruga e kosovarëve për në Hungari (Foto)
  • 2015-02-10

Rruga e kosovarëve për në Hungari (Foto)

SSSASS Eksodi i shqiptarëve që po e lëshojnë Kosovën dita-ditës po rritet. Edhe pse në rrjetet sociale qarkullojnë një mori fotosh për rrugën që kosovarët kalojnë, një lexues i Indeksonline i ka dërguar disa foto.AdPla

Rron Gjinovci: More, a zbukurohet mjerimi?!
  • 2014-12-15

Rron Gjinovci: More, a zbukurohet mjerimi?!

Analisti socio-politik, Rron Gjinovci në profilin e tij zyrtarë ka postuar një fotografi të bashkangjitur më një poezi. Rroni, përmes kësaj poezie e ka përshkruar në mënyrën më të mirë mjerimin në të cilën po kalon Kosova. Më poshtë ju sjellim postimin e Rron Gjinovcit: More, a z

UEFA ndeshja dhe me pas8230 Gjebrea Mos blini asnje produkt serb
  • 2014-10-25

UEFA ndeshja dhe me pas8230 Gjebrea Mos blini asnje produkt serb

e Shtune 25 Tetor 20141345 pm p classwp-caption-text Ardit Gjebreabrbr8220Te mos blejme asnje produkt serb8221 Kete ide hedh kantautori i njohur Ardit Gjebrea si nje 8216ndeshkim8217 per Serbine pas asaj qe ndodhi ne stadiumin e Beogradit gjate ndeshjes me Shqiperine dhe gjithe

Blero “ndjehet” si Leonardo DiCaprio (foto)
  • 2014-10-16

Blero “ndjehet” si Leonardo DiCaprio (foto)

Këngëtari i mirënjohur, Blero Muharremi, thotë se një ditë pasi që u zhvilluar ndeshja mes Shqipërisë e Serbisë, është zgjuar më ndryshe nga gjumi, sikurse Leonardo Di Caprio. “Kshtu jom ndi edhe une sot kur jom qu prej gjumit !

No Pic available
  • 2014-09-19

Efraim Shefki Gashi, fatii keq i aktorit në diktaturë

TIRANE - Një njeri që unë nuk kam qejf me ia përmendë emnin për arsye të  lidhjes së afërme familjare, më thoshte se aktorët prej veti kanë diçka tragjike. Arti që prodhojnë, âsht i ndërtuem drejtpërsëdrejti me mishin dhe frymën e ekzistencës së tyne. Ata krijojnë me zâ, me

Ozili, me paratë e Shaqirit!
  • 2014-09-15

Ozili, me paratë e Shaqirit!

Blerja e Mesut Ozil nga Bayern Munchen thuhet se do të jetë goditja e radhës për bavarezët. Por çmimi i lartë i turko-gjermanit pritet të mbulohet nga një shqiptar. Sipas mediave gjermane, Bayern synon që të përfitoi 25 milion euro nga s

Aktivisti i VV-së përfundoi në spital pas marrëveshjes me LAN
  • 2014-09-10

Aktivisti i VV-së përfundoi në spital pas marrëveshjes me LAN

Lëvizja Vetëvendosje nënshkroi marrëveshje për bashkëqeverisje me Isa Mustafën, Ramush Haradinajn dhe Fatmir Limajn. Jo të gjithë në këtë lëvizje e kanë pranuar lehtë këtë transformim të paimagjinuar deri dje t