Rezultate te kerkimit per termin: +Kshtu

Meta: total 1000 / total_found 2183 / time 0.001 / keyword[0] kshtu / docs[0] 2183 / hits[0] 3286 /
No Pic available
  • 2016-10-27

Gjyshja Nga Albana M. Lifchin

Gjyshja Nga Albana M. Lifchin Ne banonim në dy apartamente përballë njëri-tjetrit, në një pallat të ri e të bukur. Praktikisht unë u rrita nga gjyshja. Ajo shfaqej n kornizn e ders si nj piktur. Sytë boj qielli e t thell, të mbërthenin në vëmendjen e tyre. Qafa e saj bor e bardh kontr

BBC: Shqipëria, vendi i panjohur nga Europa që ka strehuar refugjatët
  • 2016-09-16

BBC: Shqipëria, vendi i panjohur nga Europa që ka strehuar refugjatët

BBC i ka kushtuar një artikull të gjatë mikpritjes së shqiptarëve, duke e lidhur me faktin se refugjatëve Europa po u kthen shpinën. Ndërsa, diku në Europë, një vend i vogël në Ballkan ka pritur refugjatët që ishin në luftë. Në këtë reportazh tregohen për shqiptarët e Kosovës

Sherri Noizy-Cozman. Vjen edhe reagimi i Stresit, ja çfarë shkruan ai |FOTO
  • 2016-09-14

Sherri Noizy-Cozman. Vjen edhe reagimi i Stresit, ja çfarë shkruan ai |FOTO

Transmetuar më 13.09.2016 - 21:15 Reperi shqiptar, Stresi, i cili është në rivalitet me Noizyn, ka reaguar me një postim në Instagram për incidentin që ndodhi sot mes Noizyt dhe Cozman në Kosovë. “Per hajer o ylber a

Ja mesazhi i Stresit për Noizy-n
  • 2016-09-14

Ja mesazhi i Stresit për Noizy-n

I menjehershem ka qene reagimi i Stresit pas perplasjes mes repereve sot ne Prishtine. Ai eshte hedhur ne sulm kunder armikut te tij te perjetshem Noizy duke mbrojtur mikun e tij Cozman. Per hajer o ylber abullahu ata jon msu me u rreh R.i.P O pussy boy ku ju meten 30 vet apo 90-et hahahaahahah hah

No Pic available
  • 2016-08-29

Adem Grabovci kërcënon Jakup Krasniqin nëpërmjet të burgosurit

Në serinë e XXII-të të Dosjes së Shefave, Insajderi sjell katër biseda të reja telefonike. Përmbajtja e tyre, dëshmon se me çfarë presioni dhe kërcënimesh përballeshin ata deputetë që ishin kundër Ligjit për Prizrenin dhe Hoçën e Madhe. Adem Grabovci, kishte përdorur autoritetin

No Pic available
  • 2016-08-19

Dosja e Shefave XIV: Lufta brenda PDK-së për postet

Sami Lushtaku e Adem Grabovci kishin fuqi të madhe brenda PDK-së. Megjithatë, në dy raste ata kishin dështuar ta emëronin Ramadan Gashin. Synonin një pozitë në Agjencinë e Akreditimit dhe atë të drejtorit të Infrakosit. Në dy rastet, pengesë kishte dalë Ramë Buja e Ferat Shala. Për

Një apel për deputetët e PD nga një demokrat: Votoni reformn pr Shqiprin, jo pr Salinë. Mos mbroni krimet e tij
  • 2016-07-19

Një apel për deputetët e PD nga një demokrat: Votoni reformn pr Shqiprin, jo pr Salinë. Mos mbroni krimet e tij

Nga Zef Brozi Me 21 Korrik cdo deputet i Mazhorancs dhe Opozits dhe gjith Parlamenti i Shqipris ka shansin e madh t dshmoj me votn e vet Pro Projektit t Reforms pr Drejtsin se e do Shqiprin, se sht pr pranimin e Shqipris n Bashkimin Europian, se sht pr forcimin e marrdhnieve me Amerikn dhe Europn