Rezultate te kerkimit per termin: +Kshtu

Meta: total 1000 / total_found 2183 / time 0.001 / keyword[0] kshtu / docs[0] 2183 / hits[0] 3286 /
Zv/kryeministri maqedonas flet se si ja lypi deputetes shqiptare
  • 2016-03-30

Zv/kryeministri maqedonas flet se si ja lypi deputetes shqiptare

Një ditë pas publikimit në media të një lajmi ku tregohej për një flirt mes deputetes shqiptare në Maqedoni Ermira Mehmeti dhe zv.kryeministrit Musa Xhaferi, ky i fundit ka bërë sot prononcimin e parë për incizimin me Ermira Mehmetin Skandali i paparë me lëshimin në opinion të biseda

Deputetja shqiptare në Maqedoni bisedë erotike me zv.kryeministrin
  • 2016-03-29

Deputetja shqiptare në Maqedoni bisedë erotike me zv.kryeministrin

Gazetari maqedonas Bozhinovski ka publikuar një audio-hotline që thuhet se është mes deputetes së BDI-së, Ermira Mehmetit dhe zyrtarit të kësaj partie njëherazi edhe Zv. Kryeministër i Maqedonisë Musa Xhaferri. Mediat kanë transkriptuar bisedën private që duket se është larg të qeni

SKANDAL/ Bisedë erotike mes dy politikanëve shqiptarë në Maqedoni. Ermira Mehmeti me zv.kryeministrin: Ia ha krejt ngulja(Incizim) (18 +)
  • 2016-03-28

SKANDAL/ Bisedë erotike mes dy politikanëve shqiptarë në Maqedoni. Ermira Mehmeti me zv.kryeministrin: Ia ha krejt ngulja(Incizim) (18 +)

Gazetari maqedonas Bozhinovski ka publikuar një video hot mes deputetes së BDI-së, Ermira Mehmeti dhe zyrtarit të kësaj partie, njëherazi edhe zv/kryeministër i Maqedonisë Musa Xhaferi. Ermira: Allo Xhaferi Allo Ermira: PO Xhaferi: Cka jeTka nxon gjumi a? Ermira: ahhh Xhaferi: tka nxon gj

Rrëfimi: Karriera pornografike më bëri një mama më të mirë
  • 2016-03-26

Rrëfimi: Karriera pornografike më bëri një mama më të mirë

Lianne Young, 41 vjeç, ka luajtur shumë filma që kur shkoi në Amerikë dhe ka përdorur nofkën Billie Britt. Por pavarësisht nga natyra e punës së saj ajo thotë se fëmiojët e saj kanë përfituar nga karriera e saj në pornografi. Lianne, nga Bristol, tha: "I hyra një gjëje të tillë

Poemat homerike: Enigma, si është transmetuar gjuha e hyjnive
  • 2016-03-18

Poemat homerike: Enigma, si është transmetuar gjuha e hyjnive

Nga dr. Skënder Karriqi Në zanafillë, rrëfyesit me domosdo i duhej ta tejkalonte masën njerëzore, që të legjitimonte veten në të drejtën për të rrëfyer ngjarje të ndodhura në të njëjtën kohë, në hapësira përtej mundësive të tij fizike perceptive, si dhe në distanca të lar

No Pic available
  • 2016-03-09

Shnime pr librin Ëndërr amerikane t Viktor Canosinaj

Nga Albana Lifschin Librin Ëndërr amerikane t shkrimtarit t njohur Viktor Canosinaj, e prita me interes e kureshtje. Spari, sepse prekte nj tem shum t njohur pr mua dhe s dyti, sepse edhe pse autor i nj varg romanesh n atdhe pr mua prtej oqeanit ishte hera e par q lexoja nj libr prej tij. Dikur, p

No Pic available
  • 2016-02-19

Shteti e besimi

Si shkruanin paraardhësit Gjergj Fishta Botuar më 1917 Për me njoftë burimin e tagrit e tdetyrës sshtetit, na do tshofim ma para se nçtpërpjekuna ase nçtkundershtisur gjindet nieri me familje, e familja me nieri; pse tuj kenë që shteti perbahet prej familjesh, target e detyret e tija, në