Rezultate te kerkimit per termin: +Ktu

Total: 1428
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.480Z

Ktu fest 2016: Tinka Kurti, aktorja 85-vjeçare çon në këmbë Strugën

Biseda me Tinka Kurtin gjithmonë merr një natyrë epike: plot energji, forcë dhe vullnet për të treguar historitë e jetës. Në Shqipëri aktorja 85-vjeçare nuk zë ekranet, por është mit. Në Kosovë çmohet më shumë se në çdo trevë shqiptare, deri në takimet e befasishme të "Tinka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.501Z

Struga gati për Ktu fest

Festivali artistik "K'tu Fest" tashmë është gati të fillojë edicionin e tretë të tij në qytetin e Strugës. "K'tu fest" do të nisë nga data 24 dhe do të zgjasë deri më 29 korrik. Ashtu si zakonisht, aktorë shqiptar edhe këtë vit do i prijnë këtij aktiviteti të madh që zhvillohet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.480Z

Për sa i përket kësaj mrokllës ktu!

Në Shqipëri, ngjarje qesharake që ilustrohen nëpër televizione kombëtare a lokale me seriozitet grotesk, ka pafund! Sot që po shkruaj këtë “mrokllën k’tu”,  shpenzova pothuajse pjesën më të madhe të ditës në shtëpizën time të bukur, por të lënë pas dore,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.161Z

Alemano n Hiroshima: Obama t vij ktu

Kryetari i Bashkisë së Romës, Xhani Alemano gjatë vizitës së tij në Hiroshima të Japonisë me rastin e aktiviteteve përkujtimore për hedhjen e bombës së parë bërthamore gjatë Luftës së II Botërore, ka ftuar presidentin amerikan Barak Obama që të jetë presidenti i parë amerikan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.162Z

E do vetm Liverpoolin

Portieri i Liverpool, Jose Reina, nuk e ka ndrmend t lviz nga Anglia. Portieri spanjoll i ka idet e qart pr t ardhmen e tij. Nuk mund ta imagjinoj veten duke luajtur n nj klub tjetr, tha ai. Liverpool po e prgatit ofertn e re pr portierin spanjoll. Dshiroj t mbetem ktu pr nj koh t gjat. Klubi, t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.769Z

Qendra e Foshnjës, Aty ku gjendet një strehë

M shum se 40 fmij t moshs nga 0 n 6 vje trajtohen prej vitesh n Qendrn e Foshnjs n Sauk t Tirans duke gjetur ktu nj streh t munguar. Sipas drejtoreshs s ksaj qendre Rudina Hoxha, ktu qendrojne kryesisht fmij q i prkasin dy kategorive. Fmij q jan braktisur q n maternitet dhe voglush t cilt jan ln n q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.396Z

Shnajder: Do qëndroj përjetë tek Interi

Seria A Deklarat dashurie e Uesli Shnajerit pr Interin e tij. Dhe t mendosh se ylli holandez kishtegjithka pr t’u transferuar n Milano, pas zhvlersimit nga Reali. Uesli Shnajder tashm duhet t bj llogarit me t kaluarn, por sht i bindur pr t ardhmen. “Do t m plqente t qndroja tek Interi p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama