Rezultate te kerkimit per termin: +Ktu

Total: 1428
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.630Z

Cech befasohet nga vrshllimat

Portieri i Chelseas, Petr Cech ka pranuar se ishte i befasuar me reagimin e tifozve t klubit pas barazimit me Evertonin. Gjiganti londinez barazoi 3-3 me Evertonin n Stamford Bridge, q nnkuptoi se kryesuesi i Premierligs ka fituar vetm nj pik nga dy ndeshjet e fundit dhe tifozt n shtpi kan shprehu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.592Z

Jemen, vriten 28 pjestar t Al Qaids

Forcat e siguris n Jemen kan vrar 28 militant t Al Qaids dhe kan arrestuar 17 t tjer, gjat nj operacioni t ndrmarr gjat dits s sotme, me an t s cilit u parandaluan disa sulme vetvrasse, ka njoftuar Ministria e Mbrojtjes e ktij vendi. Dshmitart theksuan se disa civil jan vrar gjat sulmit, kundr nj k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.547Z

Berisha, prefektëve: Në fokus, turizmi dhe rrugët rurale

Kryetari i qeveris mblodhi prefektt e vendit n nj takim me kryefjal turizmin. Z. Berisha kujtoi rritjen e ndjeshme q ka psuar ky sektor kt vit t paktn 12 her m shum krahasuar me vitin 2004, zhvillim q sikundr tha, ka ardhur si pasoj e investimeve t qeveris, kryesisht n infrastrukturn rrugore, me obj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.475Z

Noizy uron 28 nëntorin (Foto)

Reperi Noizy ka zgjedhur të uroj festën e falurit në një mënyrë të veçantë, ai përmes një postimi në rrjetin social Instagram, postoi një fotografi, ku shihet reperi si i veshur kuq e zi duke e shikuar flamurin dy krenarë, deri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.591Z

Berisha sfidon Ramën: Dalim në debat televiziv

I ftuar pr t folur n nj forum t medias, me tem "Informacioni n Kohn e Krizs", Edi Rama e shfrytzoi podiumin pr akuza politike ndaj qeveris dhe kundrshtarit t tij politik, kryeministrit Berisha, edhe ai i pranishm n t njjtn tryez. E sapo renditi akuzat e prgatitura, pa folur mbi temn pr t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.431Z

Sherr mes shoferëve, polici: Aman mos u zini këtu

Shoferi i autobusit të linjës Kombinat-Kinostudio është konfliktuar me një tjetër shofer. Arsyeja ka qenë se shoferi i autobusit ka bllokuar rrugën dhe është ofenduar nga shoferi i automjetit tip Golf. I revoltuar, shoferi i Golfit ka shkuar për të kërkuar llogari tek shoferi i autobusi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.840Z

Opozita ngalakaqe, pushteti mujshar dhe analisti furracak

- ... Supozojm se mbrm kan prdhunuar nj femr, tha drejtuesi i emisionit, - kjo sa pr t hamendsuar nj situat... Por u ndrpre vrullshm nga njri prej katr analistve t ftuar n studio: - Pse ta supozojm? Prdhunimi ka ngjar de facto dhe nuk bni mir t na e fshihni de jure emrin e viktims; le ta them

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama