Rezultate te kerkimit per termin: +Ktu

Total: 1428
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.480Z

Për sa i përket kësaj mrokllës ktu!

Në Shqipëri, ngjarje qesharake që ilustrohen nëpër televizione kombëtare a lokale me seriozitet grotesk, ka pafund! Sot që po shkruaj këtë “mrokllën k’tu”,  shpenzova pothuajse pjesën më të madhe të ditës në shtëpizën time të bukur, por të lënë pas dore,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.161Z

Alemano n Hiroshima: Obama t vij ktu

Kryetari i Bashkisë së Romës, Xhani Alemano gjatë vizitës së tij në Hiroshima të Japonisë me rastin e aktiviteteve përkujtimore për hedhjen e bombës së parë bërthamore gjatë Luftës së II Botërore, ka ftuar presidentin amerikan Barak Obama që të jetë presidenti i parë amerikan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.162Z

E do vetm Liverpoolin

Portieri i Liverpool, Jose Reina, nuk e ka ndrmend t lviz nga Anglia. Portieri spanjoll i ka idet e qart pr t ardhmen e tij. Nuk mund ta imagjinoj veten duke luajtur n nj klub tjetr, tha ai. Liverpool po e prgatit ofertn e re pr portierin spanjoll. Dshiroj t mbetem ktu pr nj koh t gjat. Klubi, t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.769Z

Qendra e Foshnjës, Aty ku gjendet një strehë

M shum se 40 fmij t moshs nga 0 n 6 vje trajtohen prej vitesh n Qendrn e Foshnjs n Sauk t Tirans duke gjetur ktu nj streh t munguar. Sipas drejtoreshs s ksaj qendre Rudina Hoxha, ktu qendrojne kryesisht fmij q i prkasin dy kategorive. Fmij q jan braktisur q n maternitet dhe voglush t cilt jan ln n q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.396Z

Shnajder: Do qëndroj përjetë tek Interi

Seria A Deklarat dashurie e Uesli Shnajerit pr Interin e tij. Dhe t mendosh se ylli holandez kishtegjithka pr t’u transferuar n Milano, pas zhvlersimit nga Reali. Uesli Shnajder tashm duhet t bj llogarit me t kaluarn, por sht i bindur pr t ardhmen. “Do t m plqente t qndroja tek Interi p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.248Z

"Real e Mou, më të mirën në botë

Mesut zil Minutat e tij t para si lojtar i Real Madridit dhe elozhet e para pr klubin dhe trajnerin n Bernabeu nga Mesut zil: “Kam dashur gjithnj t luaj te klubi m i mir n bot dhe trajneri m i mir n qarkullim, u shpreh gjermani. Murinjo m ka bindur dhe fal tij jam ktu. Kam nj sfid t madhe par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.074Z

PS e Shkodrës: Rama po shkatërron partinë për interesa personale

Ish-kryetari i Partis Socialiste t Shkodrs Edip Shiroka ka akuzuar kryesocialistin Edi Rama se po pengon pr t disatn her zhvillimin e zgjedhjeve pr kreun PS-s n qytetin verior. Sipas Shiroks Rama, urdhron bllokimin e ktij procesi me mesazhe n celular duke u tallur kshtu me socialistt n kt qytet. E

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama