Rezultate te kerkimit per termin: +Ktu

Total: 1428
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.161Z

Alemano n Hiroshima: Obama t vij ktu

Kryetari i Bashkisë së Romës, Xhani Alemano gjatë vizitës së tij në Hiroshima të Japonisë me rastin e aktiviteteve përkujtimore për hedhjen e bombës së parë bërthamore gjatë Luftës së II Botërore, ka ftuar presidentin amerikan Barak Obama që të jetë presidenti i parë amerikan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.162Z

E do vetm Liverpoolin

Portieri i Liverpool, Jose Reina, nuk e ka ndrmend t lviz nga Anglia. Portieri spanjoll i ka idet e qart pr t ardhmen e tij. Nuk mund ta imagjinoj veten duke luajtur n nj klub tjetr, tha ai. Liverpool po e prgatit ofertn e re pr portierin spanjoll. Dshiroj t mbetem ktu pr nj koh t gjat. Klubi, t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.769Z

Qendra e Foshnjës, Aty ku gjendet një strehë

M shum se 40 fmij t moshs nga 0 n 6 vje trajtohen prej vitesh n Qendrn e Foshnjs n Sauk t Tirans duke gjetur ktu nj streh t munguar. Sipas drejtoreshs s ksaj qendre Rudina Hoxha, ktu qendrojne kryesisht fmij q i prkasin dy kategorive. Fmij q jan braktisur q n maternitet dhe voglush t cilt jan ln n q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.396Z

Shnajder: Do qëndroj përjetë tek Interi

Seria A Deklarat dashurie e Uesli Shnajerit pr Interin e tij. Dhe t mendosh se ylli holandez kishtegjithka pr t’u transferuar n Milano, pas zhvlersimit nga Reali. Uesli Shnajder tashm duhet t bj llogarit me t kaluarn, por sht i bindur pr t ardhmen. “Do t m plqente t qndroja tek Interi p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.248Z

"Real e Mou, më të mirën në botë

Mesut zil Minutat e tij t para si lojtar i Real Madridit dhe elozhet e para pr klubin dhe trajnerin n Bernabeu nga Mesut zil: “Kam dashur gjithnj t luaj te klubi m i mir n bot dhe trajneri m i mir n qarkullim, u shpreh gjermani. Murinjo m ka bindur dhe fal tij jam ktu. Kam nj sfid t madhe par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.074Z

PS e Shkodrës: Rama po shkatërron partinë për interesa personale

Ish-kryetari i Partis Socialiste t Shkodrs Edip Shiroka ka akuzuar kryesocialistin Edi Rama se po pengon pr t disatn her zhvillimin e zgjedhjeve pr kreun PS-s n qytetin verior. Sipas Shiroks Rama, urdhron bllokimin e ktij procesi me mesazhe n celular duke u tallur kshtu me socialistt n kt qytet. E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.062Z

Rama: Evropa shqiptare!

Vlor (start)-Gjat nj takimi t organizuar n Vlor, kryetari i Partis Socialiste Edi Rama se ma ardhjen n pushtet t s majts, asnj shqiptar dhe shqiptare nuk do t detyrohet t marr detin me skaf, duke rrezikuar jetn. Kreu socialist tha se Evropa duhet t ndrtohet n Shqipri pr t gjith shqiptart. Ne jemi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama