Rezultate te kerkimit per termin: +Ktu

Total: 1428
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.248Z

"Real e Mou, më të mirën në botë

Mesut zil Minutat e tij t para si lojtar i Real Madridit dhe elozhet e para pr klubin dhe trajnerin n Bernabeu nga Mesut zil: “Kam dashur gjithnj t luaj te klubi m i mir n bot dhe trajneri m i mir n qarkullim, u shpreh gjermani. Murinjo m ka bindur dhe fal tij jam ktu. Kam nj sfid t madhe par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.074Z

PS e Shkodrës: Rama po shkatërron partinë për interesa personale

Ish-kryetari i Partis Socialiste t Shkodrs Edip Shiroka ka akuzuar kryesocialistin Edi Rama se po pengon pr t disatn her zhvillimin e zgjedhjeve pr kreun PS-s n qytetin verior. Sipas Shiroks Rama, urdhron bllokimin e ktij procesi me mesazhe n celular duke u tallur kshtu me socialistt n kt qytet. E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.062Z

Rama: Evropa shqiptare!

Vlor (start)-Gjat nj takimi t organizuar n Vlor, kryetari i Partis Socialiste Edi Rama se ma ardhjen n pushtet t s majts, asnj shqiptar dhe shqiptare nuk do t detyrohet t marr detin me skaf, duke rrezikuar jetn. Kreu socialist tha se Evropa duhet t ndrtohet n Shqipri pr t gjith shqiptart. Ne jemi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.358Z

NATO krkon ndihmn e Rusis

NATO-ja e dshiron ndihmn e Rusis, pr t eskaluar prpjekjet e veta luftarake n Afganistan, duke krkuar nga Moska q t v n dispozicion armatim, prfshir ktu edhe pushkt automatike, AK47, granatahedhs, artileri dhe automjete t blinduara, si dhe q ti ofroj asistenc ushtarake ushtris s Afganistanit, kan the

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.757Z

Rritet kostoja e prodhimit, energjia dhe industria përpunuese, çmimet më të larta

mimet e mallrave t prodhuara n vend kan shnuar rritje n 3-mujorin e par t vitit 2010. Sipas t dhnave t INSTAT-it, energjia, industria prpunuese kan pasur nj kosto m t lart pr t’u prodhuar gjat ktij tremujori. Sipas t dhnave t INSTAT-it, n tremujorin e par t vitit 2010, Inde

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.402Z

Meta takon Hague: Zgjidhja të gjendet sa më shpejt

Britania e Madhe iu bashkngjitet shteteve evropiane n apelin pr zgjidhjen sa m t shpejt t ngrit t politiks shqiptare. N kuadr t Takimit t Nivelit t Lart t Sarajevs, zv.kryeministri dhe ministri i Punve t Jashtme, z. Ilir Meta, zhvilloi nj takim t veant me sekretarin e Jashtm t Mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.630Z

Cech befasohet nga vrshllimat

Portieri i Chelseas, Petr Cech ka pranuar se ishte i befasuar me reagimin e tifozve t klubit pas barazimit me Evertonin. Gjiganti londinez barazoi 3-3 me Evertonin n Stamford Bridge, q nnkuptoi se kryesuesi i Premierligs ka fituar vetm nj pik nga dy ndeshjet e fundit dhe tifozt n shtpi kan shprehu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama