Rezultate te kerkimit per termin: +Kufitare

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.853Z

Drejtoret e rinj te policise kufitare

SSSAbrASS brbrNdryshme te tjera jane bere ne radhet e policise Diten e sotme u emeruan pese drejtore te rinj te policise kufitare ne 5 qarqe te vendit brbr brbrNjoftohet se Fran Kacorri emerohet si drejtor i policise kufitare ne Tirane ndersa Rakip Kazani drejtor i policise kufitare ne qytetin e D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.863Z

Incident me rojet kufitare malazeze

Nj tjetr shqiptar brenda trritorit t shtetit t tij sht qlluar me arm automatike nga forca policore kufitare t fqinjve. Ksaj radhe nuk kan qen as ushtar grek dhe as kufitar maqedonas, por policia kufitare malazeze. Policia njofton se rojet kufitare malazeze kan qlluar Hysen Sknderajn pa asnj shkak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.344Z

Kosove, BE modernizon pikat kufitare

Me financimin e Bashkimit Evropian, ne piken doganore te Gllobocices, qe lidh Kosoven me Maqedonine, ka perfunduar sot ndertimi i qendres policore kufitare. Ndertesa ne fjale, kostoja e te ciles eshte rreth 500 mije euro, ishte dicka emergjente pasi agjentet e policise ne kete pike me p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.945Z

Policia kufitare dekonspiron aksionin

21/08/2009  Gjatë kontrollit nuk u gjet në det asnjë gomone apo motoskaf Dyshohet se pronarët ishin njoftuar më parë për operacionin Ka dështuar përpjekja në det e një skafi të policisë kufitare të Drejtorisë së Kufirit dhe Migracionit në Durrës për identifikimin e motor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.497Z

Bllokohet pika kufitare 31

Si pasojë e reshjeve të shiut gjatë ditëve të fundit, është bllokuar rruga magjistrale në drejtim të pikës kufitare 31, ku mbrëmë rreth orës 20:00 ka pasur shembje të dheut. Shembja e dheut ka bllokuar rrugën në drejtim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.103Z

Policia Kufitare kontrolle ne det

brbrPrej 3 ditesh Policia Kufitare ka nisur nje operacion ne shkalle te gjere per bllokimin e mjeteve lundruese te pa pajisura me dokumentacionin si dhe te atyre mjeteve qe shkelin perimetrin e sigurise duke rrezikuar jeten e plazhisteve Gjate ketyre diteve jane bllokuar 10 mjete lundruese nga te c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.035Z

Të shtohen pikat kufitare me Maqedoninë

Nga Express më 10 prill 2011 në ora 20:13 Partia e Drejtësisë, dega në Gjilan, vlerëson se hapja e pikave kufitare me Maqedoninë, gjegjësisht vendkalimet kufitare që lidhin Kumanovën me Gjilanin, do të lehtësonin qarkullimin e lirë të mallrave, shërbimeve dhe personave mes dy shtet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama